Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Початок пригод: заручники та ящик із невідомим вантажем
<p>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/v-poloni-perevertnya">«В полоні у перевертня» </a>1 серія від 20.01.2020 разом пройшли через пекло. І навіть тепер, через роки, вони готові віддати життя один за одного.</p><p>Льоха вплутався у великі неприємності й покликав старих бойових товаришів на допомогу. Юра та Стас приїхали без запитань. Вони знають, що друг не стане турбувати їх даремно. Якщо викликав терміново – отже, справа серйозна...</p><p><strong>У 1 серії бойовика «В полоні у перевертня» ви побачите, із чого почалися пригоди Юри, Льохи й Стаса.</strong> Вдома друзів зустрів не тільки господар, а й місцевий бандит зі своїми здоровилами. Виявилося, що вся сім'я Олексія знаходиться в заручниках! А за роки дружби Юра і Стас прив'язалися не тільки до друга, але й до його дружини з донькою. Тепер троє героїв змушені працювати на бандита – інакше Світлану та маленьку Карину вб'ють. Дивіться в серіалі «В полоні у перевертня» 1 серія, як пройшла перша зустріч друзів із новим «роботодавцем».</p><p><strong>Льоха розповів друзям, як він потрапив у неприємності.</strong></p><p>Чоловік захотів розбагатіти, але допомоги попросив не в тих людей. Він мріяв купити власний тартак, а банк не давав кредит... Тоді Олексій вирішив звернутися до місцевого авторитету – Гамули. Той дав йому грошей, і чоловік навіть купив заповітну лісопильню, але далі все пішло не за планом. Як Олексій втратив усе й залишився в боргах – дізнайтеся в бойовику «В полоні у перевертня» 1 серія.</p><p><strong>У нього немає грошей. Але є бойова підготовка.</strong></p><p>Гамула зажадав, щоб Льоха відпрацював борг. Він повинен пішки переправити через кордон ящик із невідомим вантажем – інакше не побачить своєї сім'ї. Ця затія може бути небезпечною, тому Льоха і покликав на підмогу друзів.</p><p>Героям серіалу «В полоні у перевертня» (ICTV) не можна відкривати ящик. Також не можна, щоб хтось дізнався про їхнє пересування. Юрі та Стасу не сподобався такий розклад, але що вдієш – друга треба рятувати!</p><p>У 1 серії бойовика «В полоні у перевертня» герої вирушили назустріч пригодам. Виявилося, не вони одні – у лісі вони зустріли дівчину на ім'я Ельвіра. Хто вона, і чому за нею полюють озброєні люди? Це одне запитання. Друге – що тепер робити друзям, якщо Ельвіра стала свідком їхніх незаконних дій? Взяти із собою або... вбити?</p><p>Не пропустіть початок крутого екшену – дивіться серіал «В полоні у перевертня» 1 серія від 20.01.2020 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p>

Початок пригод: заручники та ящик із невідомим вантажем

Початок пригод: заручники та ящик із невідомим вантажем

Герої серіалу «В полоні у перевертня» 1 серія від 20.01.2020 разом пройшли через пекло. І навіть тепер, через роки, вони готові віддати життя один за одного.

Льоха вплутався у великі неприємності й покликав старих бойових товаришів на допомогу. Юра та Стас приїхали без запитань. Вони знають, що друг не стане турбувати їх даремно. Якщо викликав терміново – отже, справа серйозна...

У 1 серії бойовика «В полоні у перевертня» ви побачите, із чого почалися пригоди Юри, Льохи й Стаса. Вдома друзів зустрів не тільки господар, а й місцевий бандит зі своїми здоровилами. Виявилося, що вся сім'я Олексія знаходиться в заручниках! А за роки дружби Юра і Стас прив'язалися не тільки до друга, але й до його дружини з донькою. Тепер троє героїв змушені працювати на бандита – інакше Світлану та маленьку Карину вб'ють. Дивіться в серіалі «В полоні у перевертня» 1 серія, як пройшла перша зустріч друзів із новим «роботодавцем».

Льоха розповів друзям, як він потрапив у неприємності.

Чоловік захотів розбагатіти, але допомоги попросив не в тих людей. Він мріяв купити власний тартак, а банк не давав кредит... Тоді Олексій вирішив звернутися до місцевого авторитету – Гамули. Той дав йому грошей, і чоловік навіть купив заповітну лісопильню, але далі все пішло не за планом. Як Олексій втратив усе й залишився в боргах – дізнайтеся в бойовику «В полоні у перевертня» 1 серія.

У нього немає грошей. Але є бойова підготовка.

Гамула зажадав, щоб Льоха відпрацював борг. Він повинен пішки переправити через кордон ящик із невідомим вантажем – інакше не побачить своєї сім'ї. Ця затія може бути небезпечною, тому Льоха і покликав на підмогу друзів.

Героям серіалу «В полоні у перевертня» (ICTV) не можна відкривати ящик. Також не можна, щоб хтось дізнався про їхнє пересування. Юрі та Стасу не сподобався такий розклад, але що вдієш – друга треба рятувати!

У 1 серії бойовика «В полоні у перевертня» герої вирушили назустріч пригодам. Виявилося, не вони одні – у лісі вони зустріли дівчину на ім'я Ельвіра. Хто вона, і чому за нею полюють озброєні люди? Це одне запитання. Друге – що тепер робити друзям, якщо Ельвіра стала свідком їхніх незаконних дій? Взяти із собою або... вбити?

Не пропустіть початок крутого екшену – дивіться серіал «В полоні у перевертня» 1 серія від 20.01.2020 онлайн на сайті Teleportal.ua!