Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Хто така Еля, і як вона пов'язана з вантажем?
<p style="text-align:justify;">Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/v-poloni-u-perevertnya">«В полоні у перевертня»</a> 2 серія від 21.01.2020 застрягли в гущі карпатських лісів, за ними полюють озброєні до зубів люди, а тут ще й рудоволоса Ельвіра зі своїми проблемами! Спецназ напав на трьох бойових товаришів і спробував відбити вантаж, але Льосі, Юрі та Стасу вдалося врятувати ящик. Хто відправив своїх людей йти слідом героїв серіалу «В полоні у перевертня»? Дивіться 2 серію онлайн.</p><p style="text-align:justify;"><strong>Друзі не єдині, на кого полюють: Ельвіру переслідують двоє чоловіків.</strong></p><p style="text-align:justify;">Хто ця рудоволоса жінка, і що вона забула в лісі біля кордону? У 2 серії бойовика «В полоні у перевертня» герої дізналися правду про свою несподівану супутницю. Як руда Елька пов'язана з вмістом ящика? Що вона приховує?</p><p style="text-align:justify;"><strong>Між Льохою і Стасом чорний кіт перебіг.</strong></p><p style="text-align:justify;">Друзі погодилися допомогти Льоші з доставкою вантажу, але дорогою в них виникла суперечка. Чи зможе дружба пережити випробування на міцність, якщо на іншій шальці терезів – справжні тортури? Дивіться в справжньому чоловічому фільмі «В полоні у перевертня» серія 2 онлайн.</p><p style="text-align:justify;"><strong>Олексій боїться, що Гамула зробить щось страшне з його сім'єю, але він навіть не підозрює, що насправді коїться в його будинку!</strong></p><p style="text-align:justify;">У 2 серії бойовика «В полоні у перевертня» Світлана й Карина нудяться в ув'язненні. Однак справжню небезпеку для них представляє навіть не Гамула. На горизонті з'явився більш серйозний гравець, тому ставки в серіалі «В полоні у перевертня» підвищилися вдвічі. Хто зможе перемогти в цій грі та вижити? Дивіться динамічний екшн онлайн на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align:justify;"><strong>Спецназ отримав новий козир.</strong></p><p style="text-align:justify;">Друзі думали, що їх неможливо знайти в глибині лісу. Однак вони помилялися. Люди, які за ними полюють, отримали козир від свого боса.З одного боку – озброєний загін, з іншого – чиїсь найманці. Усім потрібен вантаж і те, що приховує Еля. Чи вдалося героям бойовика знайти вихід із пастки? Дивіться в серіалі «В полоні у перевертня» 2 серія від 21.01.2020 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p><p style="text-align:justify;">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/v-poloni-u-perevertnya/sezon-1/seriya-1">«В полоні у перевертня» 1 серія</a>.</p>

Хто така Еля, і як вона пов'язана з вантажем?

Хто така Еля, і як вона пов'язана з вантажем?

Герої серіалу «В полоні у перевертня» 2 серія від 21.01.2020 застрягли в гущі карпатських лісів, за ними полюють озброєні до зубів люди, а тут ще й рудоволоса Ельвіра зі своїми проблемами! Спецназ напав на трьох бойових товаришів і спробував відбити вантаж, але Льосі, Юрі та Стасу вдалося врятувати ящик. Хто відправив своїх людей йти слідом героїв серіалу «В полоні у перевертня»? Дивіться 2 серію онлайн.

Друзі не єдині, на кого полюють: Ельвіру переслідують двоє чоловіків.

Хто ця рудоволоса жінка, і що вона забула в лісі біля кордону? У 2 серії бойовика «В полоні у перевертня» герої дізналися правду про свою несподівану супутницю. Як руда Елька пов'язана з вмістом ящика? Що вона приховує?

Між Льохою і Стасом чорний кіт перебіг.

Друзі погодилися допомогти Льоші з доставкою вантажу, але дорогою в них виникла суперечка. Чи зможе дружба пережити випробування на міцність, якщо на іншій шальці терезів – справжні тортури? Дивіться в справжньому чоловічому фільмі «В полоні у перевертня» серія 2 онлайн.

Олексій боїться, що Гамула зробить щось страшне з його сім'єю, але він навіть не підозрює, що насправді коїться в його будинку!

У 2 серії бойовика «В полоні у перевертня» Світлана й Карина нудяться в ув'язненні. Однак справжню небезпеку для них представляє навіть не Гамула. На горизонті з'явився більш серйозний гравець, тому ставки в серіалі «В полоні у перевертня» підвищилися вдвічі. Хто зможе перемогти в цій грі та вижити? Дивіться динамічний екшн онлайн на сайті Teleportal.ua.

Спецназ отримав новий козир.

Друзі думали, що їх неможливо знайти в глибині лісу. Однак вони помилялися. Люди, які за ними полюють, отримали козир від свого боса.З одного боку – озброєний загін, з іншого – чиїсь найманці. Усім потрібен вантаж і те, що приховує Еля. Чи вдалося героям бойовика знайти вихід із пастки? Дивіться в серіалі «В полоні у перевертня» 2 серія від 21.01.2020 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «В полоні у перевертня» 1 серія.