Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Інша сторона дружби: Олексій показав справжнє обличчя
<p style="text-align:justify">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/v-poloni-u-perevertnya">«В полоні у перевертня»</a> 3 серія від 22.05.2019 герої опинилися у практично безвихідній ситуації. Юра серйозно поранений, Елю спробував згвалтувати найманець Кожина, а Олесій почав поводитися дивно.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Обстановка між друзями в серіалі «В полоні у перевертня» загострилася. </strong>Стас знову зчепився із Льошею через вантаж. У момент небезпеки Стас мало не віддав цінний ящик найманцям. Льоха знову нагадав про сім'ю, яка перебуває в заручниках у Гамули, але «Ворон» упевнений – головна загроза йде від Кожина.</p> <p style="text-align:justify">Дружина і дочка Льоші досі страждають у полоні, але в 3 серії бойовика «В полоні  у перевертня» Карині вдалося втекти. Дівчинка вирушила на пошуки батька.</p> <p style="text-align:justify">Чи вийшло у Карини знайти тата? Який несподіваний хід зробив Льоша? Не пропустіть новий поворот в серіалі – дивіться динамічний екшн «В полоні у перевертня» 3 серія від 22.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/v-poloni-u-perevertnya/sezon-1/seriya-2">«В полоні перевертня» 2 серія</a>.</p>

Інша сторона дружби: Олексій показав справжнє обличчя

Інша сторона дружби: Олексій показав справжнє обличчя

У серіалі «В полоні у перевертня» 3 серія від 22.05.2019 герої опинилися у практично безвихідній ситуації. Юра серйозно поранений, Елю спробував згвалтувати найманець Кожина, а Олесій почав поводитися дивно.

Обстановка між друзями в серіалі «В полоні у перевертня» загострилася. Стас знову зчепився із Льошею через вантаж. У момент небезпеки Стас мало не віддав цінний ящик найманцям. Льоха знову нагадав про сім'ю, яка перебуває в заручниках у Гамули, але «Ворон» упевнений – головна загроза йде від Кожина.

Дружина і дочка Льоші досі страждають у полоні, але в 3 серії бойовика «В полоні  у перевертня» Карині вдалося втекти. Дівчинка вирушила на пошуки батька.

Чи вийшло у Карини знайти тата? Який несподіваний хід зробив Льоша? Не пропустіть новий поворот в серіалі – дивіться динамічний екшн «В полоні у перевертня» 3 серія від 22.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «В полоні перевертня» 2 серія.