Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Помста Олексія і таємниця ящика з вантажем
<p style="text-align:justify">Дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/v-poloni-u-perevertnya">«В полоні у перевертня»</a> 4 серія від 23.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua – не пропустіть фінал справжнього чоловічого фільму!</p> <p style="text-align:justify">Льоша зрадив своїх друзів і вбив поліцейського, але його не турбують наслідки. Він думає тільки про гроші, які отримає за доставку вантажу. Стасу і Юрі загрожує або румунська в'язниця, або смерть. Льоха торжествує: насправді він давно ненавидів Стаса! За що – дізнайтеся в 4 серії бойовика «В полоні у перевертня».</p> <p style="text-align:justify"><strong>Льоша не врахував дві речі: Еля залишилася на свободі, а Карина досі шукає батька.</strong></p> <p style="text-align:justify">Ельвіра готова на все, щоб врятувати Юру і Стаса. Вона навіть призначила зустріч своєму чоловіку-тирану: вирішила його шантажувати. Чи вдалося Елі «надавити» на Кожина? Дивіться в серіалі «В полоні у перевертня» 4 серія онлайн.</p> <p style="text-align:justify">Чи можна пробачити друга після зради? Що зробив Льоша, коли схопили Карину? І що ж було в ящику? Остання серія розставляє все по місцях.</p> <p style="text-align:justify">Дізнайтеся, чим закінчилися пригоди героїв – дивіться динамічний екшн від ICTV «В полоні у перевертня» 4 серія від 23.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/v-poloni-u-perevertnya/sezon-1/seriya-3">«В полоні у перевертня» 3 серія</a>.</p>

Помста Олексія і таємниця ящика з вантажем

Помста Олексія і таємниця ящика з вантажем

Дивіться «В полоні у перевертня» 4 серія від 23.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua – не пропустіть фінал справжнього чоловічого фільму!

Льоша зрадив своїх друзів і вбив поліцейського, але його не турбують наслідки. Він думає тільки про гроші, які отримає за доставку вантажу. Стасу і Юрі загрожує або румунська в'язниця, або смерть. Льоха торжествує: насправді він давно ненавидів Стаса! За що – дізнайтеся в 4 серії бойовика «В полоні у перевертня».

Льоша не врахував дві речі: Еля залишилася на свободі, а Карина досі шукає батька.

Ельвіра готова на все, щоб врятувати Юру і Стаса. Вона навіть призначила зустріч своєму чоловіку-тирану: вирішила його шантажувати. Чи вдалося Елі «надавити» на Кожина? Дивіться в серіалі «В полоні у перевертня» 4 серія онлайн.

Чи можна пробачити друга після зради? Що зробив Льоша, коли схопили Карину? І що ж було в ящику? Остання серія розставляє все по місцях.

Дізнайтеся, чим закінчилися пригоди героїв – дивіться динамічний екшн від ICTV «В полоні у перевертня» 4 серія від 23.05.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «В полоні у перевертня» 3 серія.