Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Вижити за будь-яку ціну

Сезон 1

Подружжя Віки та Саші здійснили заповітну мрію – почали самостійне життя! Купили квартиру, зробили там ремонт... Та щастя тривало недовго – до них переїхали батьки Віки! Як вони уживатимуться – дивіться у «Вижити за будь-яку ціну».

Всі серії: Сезон 1

Всі випуски: дивись з початку сезону

Вижити за будь-яку ціну

Подружжя Віки та Саші здійснили заповітну мрію – почали самостійне життя! Купили квартиру, зробили там ремонт... Та щастя тривало недовго – до них переїхали батьки Віки! Як вони уживатимуться – дивіться у «Вижити за будь-яку ціну».


Сюжет гумористичного ситкому

«Вижити за будь-яку ціну» – новий комедійний серіал ICTV від «Дизель шоу», який занурить глядачів у смішну атмосферу сімейних буднів! Головні герої – закохана пара Вікторії та Олександра, яка зробила вирішальний крок у своєму житті – переїхала від батьків Віки. Нарешті вони назавжди забудуть про кілометрові черги до ванної, скандали тещі та набридливі історії тестя. Тепер у них є все:

  • нова квартира;

  • ідеальний ремонт;

  • взаєморозуміння та злагода в родині.

У перший день після закінчення ремонту Віка вирішила влаштувати новосілля: накрила розкішний стіл та запросила своїх батьків. Однак вони не просто приїхали провідати молоду сім’ю! Тесть і теща Олександра продали провінційний будиночок, а на отримані гроші купили квартиру в тому ж місті, у тому ж районі, будинку і… навіть під’їзді, що й Саша з Вікою. Та це лише верхівка айсберга! Через те, що житло нових сусідів без ремонту, вони на деякий час перебралися до дітей… Та чи змогла молода сім’я спокійно пережити «велике переселення народів»? Ви зможете побачити в гумористичному ситкомі «Вижити за будь-яку ціну» (2019).


Вижити за будь-яку ціну – девіз Сашка

Коли в будинку з’являються дві господині – квартира перетворюється на ядерну бомбу повільної дії! За словами автора ідеї Олексія Бланаря, вислів «вижити за будь-яку ціну» є двозначним. З одного боку, головному герою Саші потрібно вижити та зберегти власну сім’ю, а з іншого – позбутися тещі та вигнати її зі своє квартири. Однак чи вдалося чоловіку гідно протистояти могутній силі матері дружини? Дізнайтеся в серіалі!


Акторський склад нового гумористичного серіалу від ICTV

Головні ролі в комедійному ситкомі дісталися улюбленим акторам «Дизель шоу». Закохану пару Віки та Сашка зіграли Вікторія Булітко та Олександр Бережок. Гумористів давно «одружили» на телеекранах, тому їм було не важко перевтілитися на любляче подружжя. Ролі неочікуваних гостей та винуватців «свята» дісталися Віталіні Біблів і Миколі Боклану. Також у ситкомі «Вижити будь-якою ціною» ви побачите:


«Вижити за будь-яку ціну»: прем’єра та кількість серій

Глядачі матимуть змогу побачити перші епізоди гумористичного серіалу вже у вересні 2019 року. А ось про кількість серій, знімальна група повідомила: у першому сезоні заплановано 20 епізодів. Стежте за сайтом Teleportal.ua! Відразу після телеефіру на ICTV дивіться онлайн усі серії ситкому «Вижити будь-якою ціною» (2019).


Трохи про знімальну групу та авторів ідеї

Керівник проєкту: Наталія Каптан

Режисер: Олександр Островський

Оператор-постановник: Юрій Мітальов

Ідейні натхненники: Єгор Крутоголов, Олексій Бланар, Михайло Шинкаренко