Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Льошка – музичний терорист
<p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 11 серія від 04.10.2019 Віка і Саша сперечатимуться, на який гурток краще віддати сина. Віка вже третій місяць водить Льошку до музичної школи грати на скрипці. Але батьку не до душі таке «дівчаче» захоплення. Він вважає, що хлопець повинен мати справжні чоловічі хобі: футбол, бокс, риболовлю.</p><p style="text-align: justify;">Ввечері Льоша дає перший сольний концерт для своєї сім’ї. Після віртуозного виконання композиції у Віки почало сіпатися око, у діда зів’яли вуха, а в бабусі підскочив тиск. А от чи сподобався Сашку виступ сина? Дивіться онлайн у серіалі «Вижити за будь-яку ціну» від ICTV.</p><p style="text-align: justify;">Не встигли переглянути попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-10">«Вижити за будь-яку ціну» 10 серія</a>.</p>

Льошка – музичний терорист

Всі серії | Сезон 1

Льошка – музичний терорист

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 11 серія від 04.10.2019 Віка і Саша сперечатимуться, на який гурток краще віддати сина. Віка вже третій місяць водить Льошку до музичної школи грати на скрипці. Але батьку не до душі таке «дівчаче» захоплення. Він вважає, що хлопець повинен мати справжні чоловічі хобі: футбол, бокс, риболовлю.

Ввечері Льоша дає перший сольний концерт для своєї сім’ї. Після віртуозного виконання композиції у Віки почало сіпатися око, у діда зів’яли вуха, а в бабусі підскочив тиск. А от чи сподобався Сашку виступ сина? Дивіться онлайн у серіалі «Вижити за будь-яку ціну» від ICTV.

Не встигли переглянути попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн за посиланням «Вижити за будь-яку ціну» 10 серія.