Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Брехати – шкідливо для здоров’я
<p style="text-align:justify;"><span lang="UK">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 13 серія від 11.10.2019 Віка і мама збирають усю сім’ю в село копати картоплю. Але Сашко не в захваті від такої ідеї. Чоловік готовий усю зиму їсти макарони, аби не працювати на городі. Щоб нікуди не їхати, Бережок і Петрович вдають, що в них скрутило поперек.</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Запідозривши брехню, картопляні феї також лишаються вдома та розпочинають лікування горе-працівників. Уколи, клізми, тайський масаж, гірчичники, голковколювання… На які ще радикальні методи підуть мама і Віка, щоб вивести Колю і Сашка на чисту воду?</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Як швидко чоловіки здадуть позиції від таких тортур? Дивіться онлайн у 13 серії «Вижити за будь-яку ціну» на Teleportal.ua.</span></p><p><span style="line-height:107%;"><span>Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-12">«Вижити за будь-яку ціну» 12 серія</a>.</span></span></p>

Брехати – шкідливо для здоров’я

Всі серії | Сезон 1

Брехати – шкідливо для здоров’я

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 13 серія від 11.10.2019 Віка і мама збирають усю сім’ю в село копати картоплю. Але Сашко не в захваті від такої ідеї. Чоловік готовий усю зиму їсти макарони, аби не працювати на городі. Щоб нікуди не їхати, Бережок і Петрович вдають, що в них скрутило поперек.

Запідозривши брехню, картопляні феї також лишаються вдома та розпочинають лікування горе-працівників. Уколи, клізми, тайський масаж, гірчичники, голковколювання… На які ще радикальні методи підуть мама і Віка, щоб вивести Колю і Сашка на чисту воду?

Як швидко чоловіки здадуть позиції від таких тортур? Дивіться онлайн у 13 серії «Вижити за будь-яку ціну» на Teleportal.ua.

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» 12 серія.