Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Єгор – сусід-терміт
<p style="text-align: justify;">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 14 серія від 11.10.2019 у квартирі Бережка з’являється незваний гість. Петрович ненароком затоплює оселю Єгора, тому Саша дозволяє другу пожити у них. Віка обурюється такому розвитку подій, але погоджується кілька днів потерпіти незручності. Тим часом Єгор поводиться ніби в себе дома: увесь час їсть і розважається. Галина Федорівна скаржиться доньці, що від такого наглого гостя лише одні проблеми: він спустошує холодильник, ламає ручку на балконі, сушить феном шкарпетки та розкидає речі. Теща вже стомилася постійно готувати та прибирати за ним. Чи вдасться Сашку відправити друга додому? Дивіться онлайн у серіалі «Вижити за будь-яку ціну» від ICTV.</p><p style="text-align: justify;">Не встигли переглянути попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-13">«Вижити за будь-яку ціну» 13 серія</a>.</p>

Єгор – сусід-терміт

Всі серії | Сезон 1

Єгор – сусід-терміт

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 14 серія від 11.10.2019 у квартирі Бережка з’являється незваний гість. Петрович ненароком затоплює оселю Єгора, тому Саша дозволяє другу пожити у них. Віка обурюється такому розвитку подій, але погоджується кілька днів потерпіти незручності. Тим часом Єгор поводиться ніби в себе дома: увесь час їсть і розважається. Галина Федорівна скаржиться доньці, що від такого наглого гостя лише одні проблеми: він спустошує холодильник, ламає ручку на балконі, сушить феном шкарпетки та розкидає речі. Теща вже стомилася постійно готувати та прибирати за ним. Чи вдасться Сашку відправити друга додому? Дивіться онлайн у серіалі «Вижити за будь-яку ціну» від ICTV.

Не встигли переглянути попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн за посиланням «Вижити за будь-яку ціну» 13 серія.