Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Теща втікає з квартири Бережка?
<p style="text-align:justify;"><span lang="UK">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 18 серія від 25.10.2019 Галина Федорівна побачила мишу і злякалася до смерті. Проте ні Віка, ні Саша не вірять, що у квартирі міг з’явитися гризун, адже вони живуть на 5 поверсі. Бережок збирається викликати санітарів. Чоловік впевнений, що у тещі дах поїхав. Перша стадія – миші, далі підуть дракони, а потім і єдинороги. Але Галина Федорівна не готова жити під одним дахом із хижаком, тому збирає речі та збирається переїхати в готель.</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Як відреагують на неочікувану заяву Віка і Саша? Чи зупинять вони маму? Дивіться онлайн у 18 серії «Вижити за будь-яку ціну» від ICTV.</span></p><p><span style="line-height:107%;"><span>Не встигли переглянути попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-17">«Вижити за будь-яку ціну» 17 серія</a>.</span></span></p>

Теща втікає з квартири Бережка?

Всі серії | Сезон 1

Теща втікає з квартири Бережка?

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 18 серія від 25.10.2019 Галина Федорівна побачила мишу і злякалася до смерті. Проте ні Віка, ні Саша не вірять, що у квартирі міг з’явитися гризун, адже вони живуть на 5 поверсі. Бережок збирається викликати санітарів. Чоловік впевнений, що у тещі дах поїхав. Перша стадія – миші, далі підуть дракони, а потім і єдинороги. Але Галина Федорівна не готова жити під одним дахом із хижаком, тому збирає речі та збирається переїхати в готель.

Як відреагують на неочікувану заяву Віка і Саша? Чи зупинять вони маму? Дивіться онлайн у 18 серії «Вижити за будь-яку ціну» від ICTV.

Не встигли переглянути попередню серію? Дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» 17 серія.