Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: У Саши нова зброя проти тещі – пес на ім’я Джек
<p style="text-align:justify;"><span lang="UK">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 5 серія від 20.09.2019 Сашко повертався додому і побачив у під’їзді вівчарку. На ошийнику висіла записка: «Собаку звати Джек. Повернути за винагороду». Але пес був такий милий, що Саша не втримався і забрав Джека додому. Проте радість від нового друга тривала недовго. Віка з мамою повернулися розлючені з перукарні. Теща побачила велетенську собаку і… втекла до своєї квартири. Сашко захотів скористатися можливістю вижити тещу, тому вирішив не повертати Джека хазяїну. Він почав дресирувати чотирилапого гризти капці тещі та сприймати Галину Федорівну як ворога, навіть гіршого за кішку.  </span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Дізнайтеся, хто залишиться жити в квартирі: теща чи Джек? І чи не пошкодує Сашко, що вчасно не повернув пса власнику? Дивіться онлайн 5 серію «Вижити за будь-яку ціну» на Телепорталі. </span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-4">«Вижити за будь-яку ціну» 4 серія</a>.</span></p>

У Саши нова зброя проти тещі – пес на ім’я Джек

Всі серії | Сезон 1

У Саши нова зброя проти тещі – пес на ім’я Джек

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 5 серія від 20.09.2019 Сашко повертався додому і побачив у під’їзді вівчарку. На ошийнику висіла записка: «Собаку звати Джек. Повернути за винагороду». Але пес був такий милий, що Саша не втримався і забрав Джека додому. Проте радість від нового друга тривала недовго. Віка з мамою повернулися розлючені з перукарні. Теща побачила велетенську собаку і… втекла до своєї квартири. Сашко захотів скористатися можливістю вижити тещу, тому вирішив не повертати Джека хазяїну. Він почав дресирувати чотирилапого гризти капці тещі та сприймати Галину Федорівну як ворога, навіть гіршого за кішку.  

Дізнайтеся, хто залишиться жити в квартирі: теща чи Джек? І чи не пошкодує Сашко, що вчасно не повернув пса власнику? Дивіться онлайн 5 серію «Вижити за будь-яку ціну» на Телепорталі. 

Пропустили попередню серію? Дивіться онлайн за посиланням «Вижити за будь-яку ціну» 4 серія.