Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Річниця весілля: який подарунок підготував чоловік дружині?
<p style="text-align:justify;"><span lang="UK">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 6 серія від 20.09.2019 рано-вранці тесть вітає зятя зі святом. Сашко не може пригадати, із яким саме: день народження Віки, сина, чи, може, ювілей у Горгони Федорівни? Ні, сьогодні в нього олов’яне весілля!</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Саша біжить до сусіда позичити 300 гривень на квіти для Віки. Але Єгор каже, що після такого подарунку Сашко може назавжди забути про рибалку, футбол і пиво з друзями. Сусід вихваляється, що він своїй дружині купив норкову шубу і величезний букет троянд. Саша вирішує шантажувати Єгора, щоб той на кілька годин позичив дорогу шубу. </span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Вдома Саша урочисто підносить подарунок дружині. Віка не вірить своїм очам. А Галина Федорівна запідозрює, що її зять-обідранець не міг так розщедритися на річницю весілля.</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Хочете побачити, що станеться, коли Віка дізнається правду? Дивіться онлайн 6 серію «Вижити за будь-яку ціну» від </span><span lang="EN-US">ICTV</span><span lang="UK">. </span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Не встигли переглянути попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-5">«Вижити за будь-яку ціну» 5 серія</a>.</span></p>

Річниця весілля: який подарунок підготував чоловік дружині?

Всі серії | Сезон 1

Річниця весілля: який подарунок підготував чоловік дружині?

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 6 серія від 20.09.2019 рано-вранці тесть вітає зятя зі святом. Сашко не може пригадати, із яким саме: день народження Віки, сина, чи, може, ювілей у Горгони Федорівни? Ні, сьогодні в нього олов’яне весілля!

Саша біжить до сусіда позичити 300 гривень на квіти для Віки. Але Єгор каже, що після такого подарунку Сашко може назавжди забути про рибалку, футбол і пиво з друзями. Сусід вихваляється, що він своїй дружині купив норкову шубу і величезний букет троянд. Саша вирішує шантажувати Єгора, щоб той на кілька годин позичив дорогу шубу. 

Вдома Саша урочисто підносить подарунок дружині. Віка не вірить своїм очам. А Галина Федорівна запідозрює, що її зять-обідранець не міг так розщедритися на річницю весілля.

Хочете побачити, що станеться, коли Віка дізнається правду? Дивіться онлайн 6 серію «Вижити за будь-яку ціну» від ICTV

Не встигли переглянути попередню серію? Не гайте часу – дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» 5 серія.