Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чи справді зараза до зарази не липне?
<p style="text-align:justify;"><span lang="UK">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu">«Вижити за будь-яку ціну»</a> 8 серія від 20.09.2019 Сашко оголошує вдома карантин. Він підмовив сина симулювати вітрянку та розмалював його зеленкою. Оскільки хвороба передається повітряно-крапельним шляхом, Віка та Галина Федорівна втекли з квартири, щоб не заразитися. Саша і Льошка цим скористалися: пограли у футбол, влаштували війну кульками, смакували солодощами та піцою. Дізнавшись про таку свободу, Петрович і собі захотів прикинутися хворим. Дідусь на все готовий, аби не робити ремонт.  </span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Чи вдалося хлопцям насолодитися свободою і не розгнівати тайфун на ім’я Галина та ураган Вікторію? Дивіться онлайн 8 серію «Вижити за будь-яку ціну» на </span><span lang="EN-US">Teleportal</span><span>.</span><span lang="EN-US">ua</span><span lang="UK">.</span></p><p style="text-align:justify;"><span lang="UK">Не встигли переглянути попередню серію? Дивіться онлайн <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vizhiti-za-bud-yaku-tsinu/sezon-1/seriya-7">«Вижити за будь-яку ціну» 7 серія</a>. </span></p>

Чи справді зараза до зарази не липне?

Всі серії | Сезон 1

Чи справді зараза до зарази не липне?

У серіалі «Вижити за будь-яку ціну» 8 серія від 20.09.2019 Сашко оголошує вдома карантин. Він підмовив сина симулювати вітрянку та розмалював його зеленкою. Оскільки хвороба передається повітряно-крапельним шляхом, Віка та Галина Федорівна втекли з квартири, щоб не заразитися. Саша і Льошка цим скористалися: пограли у футбол, влаштували війну кульками, смакували солодощами та піцою. Дізнавшись про таку свободу, Петрович і собі захотів прикинутися хворим. Дідусь на все готовий, аби не робити ремонт.  

Чи вдалося хлопцям насолодитися свободою і не розгнівати тайфун на ім’я Галина та ураган Вікторію? Дивіться онлайн 8 серію «Вижити за будь-яку ціну» на Teleportal.ua.

Не встигли переглянути попередню серію? Дивіться онлайн «Вижити за будь-яку ціну» 7 серія