Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Розтин покаже

Сезон 1

Інзі набагато простіше з мертвими, ніж з живими. Судмедексперт намагається докопатися до істини навіть тоді, коли слідство опустило руки. Був би труп, а далі - розтин покаже. Жодна справа не залишиться нерозкритою!

Всі серії: Сезон 1

Всі випуски: дивись з початку сезону

Розтин покаже

Інзі набагато простіше з мертвими, ніж з живими. Судмедексперт намагається докопатися до істини навіть тоді, коли слідство опустило руки. Був би труп, а далі - розтин покаже. Жодна справа не залишиться нерозкритою!


Новий проект телеканалу ICTV Розтин покаже розгортає на екранах історію про адреналінове повсякденне життя детективного бюро.

Таємниці, злочини, перестрілки і трупи - сищики живуть цим кожен день. Але це історія не тільки про них. Головною героїнею серіалу Розтин покаже стала жінка на ім'я Інга Вілкас. Це перший проект ICTV, у якому акцент робиться на роботу лікаря-судмедексперта, а не на роботу слідчих, як це буває у звичайному детективі.


Головна героїня серіалу Розтин покаже - незвичайна жінка. Вона знає про смерть все.

Конфліктний характер, перевищення повноважень, колюча мова - це все про Інгу Вілкас. Вона може використовувати незаконні методи, залізти у рот мертвому прямо посеред похоронної церемонії або жбурнути ніж посеред робочої наради. Багато хто з її колег вважає, що ця жінка - не людина, а машина. У всякому разі, трупи їй точно подобаються більше, ніж люди... Та Інга не заперечує: вона сама зізнається в тому, що їй набагато простіше мати справу з мертвими. Тіла «розповідають» судмедекспертові всі свої таємниці, а ось із живими знайти спільну мову не так-то просто...

Характер у головної героїні детектива Розтин покаже не ангельський, але це і не дивно - на такій-то роботі! Оглянути людини з побоями, розкрити тіло, провести дослідження в лабораторії або витягнути мертвого з могили? Це все до неї. Інга не зупиняється ні перед чим. Вона не вірить в самогубства і випадковості, так що ледачим слідчим не так вже просто закривати «незручні» справи. Судмедексперт помічає кожну деталь і намагається дізнатися правду першою. Тільки як би цікавість не звела в могилу її саму? У роботі детективів бувають дуже небезпечні моменти - дивіться самі в серіалі Розтин покаже!


Одного разу Інзі вже довелося кинути і роботу, і рідне місто через свій скандальний характер. Чи є у неї шанс на цей раз? Серіал Розтин покаже розповідає історію по-справжньому неординарної героїні.

Судово-медичний детектив Розтин покаже концентрується не тільки на вбивствах і розслідуваннях. Ще одним важливим моментом для сюжету стали складні стосунки Інги та детектива Олега Гончара. Протягом усього серіалу між героями панує напруга, яке можна побачити неозброєним оком. Що то - суперництво або симпатія? І чи можна взагалі побудувати нормальні стосунки з такою непростою жінкою, як Інга? Серіал Розтин покаже розповідає особисту історію героїв, яка анітрохи не менш важлива, ніж детективна складова. Вони дуже різні, але все-таки не можуть обійтися один без одного. Згодом Інзі та Олегу довелося це зрозуміти ...

Якщо ви любите закручені розслідування, історії про небанальні стосунки між чоловіком і жінкою та чорний гумор - тоді серіал Розтин покаже точно для вас!

Серіал спільного виробництва ICTV і Mamas Film Production Розтин покаже - це досить жорсткий кримінальний детектив. Кожна серія - це нове розслідування, за яке беруться працівники бюро. А починається все з невгамовної Інги, яка бачить сліди злочину навіть там, де детективи бачать звичайний нещасний випадок... Хочете полоскотати собі нерви? Дивіться проект Розтин покаже. Навіть режисер пив заспокійливе під час зйомок!

Головні ролі в кримінальному детективі Розтин покаже зіграли Катерина Малікова та Артемій Єгоров.

Єгоров уже відомий глядачам ICTV за роллю брутального поліцейського в серіалі «Копи на роботі». Однак Розтин покаже - проект зовсім іншого формату, який дозволив акторові показати себе з іншої сторони.

Незважаючи на велику кількість злочинів і сцен розтину в кожній серії, детектив залишається легким для перегляду та навіть веселим. Без сміху на такій нервовій роботі довго не протягнеш, так що працівники детективного бюро рятуються, як можуть.

Небезпека, гумор і хімія між головними героями - це три складові, без яких ні обходиться жодна по-справжньому гарна детективна історія! Головна героїня Інга Вілкас без кінця свариться з колегами, Олег намагається налагодити контакт зі своєю незвичайною напарницею-суперницею, а злочинці раз по раз підкидають бюро все більш і більш складні справи.

Чи спрацювалися Інга та Олег? Через які випробування довелося пройти головним героям? І що може дізнатися справжній професіонал, глянувши на тіло мертвої людини? Не пропустіть новий проект Розтин покаже - відкрийте для себе незнайому грань детективного жанру!