Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Рольові ігри Олега і таємниче зникнення мікроскопа
<p><strong>Хто буде ловити злочинців, поки поліція бавиться і грає в рольові ігри? Звичайно ж, невгамовний судмедексперт Інга Вілкас!</strong></p> <p>Працівникам детективного бюро в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">Розтин покаже </a>5 серія від 17.01.2019 дісталася не дуже цікава справа. Добравшись на місце, слідчі знайшли тіла літньої пари. Від мертвих людей похилого віку сильно пахло алкоголем. Тут і гадати нічого - звичайна битовуха, яка зустрічається на кожному кроці! Старички напилися і вбили один одного. Нічого цікавого, можна закривати справу і розходитися по домівках.</p> <p> </p> <p><strong>Інга Вілкас вважає, що варто поспішати з висновками до розтину</strong></p> <p> </p> <p>Для головної героїні серіалу Розтин покаже 5 серія не існує «звичайних смертей» - кожна з них унікальна. І кожна розповідає свою історію.</p> <p>Не послухавшись судмедексперта, Олег і Зіновій Вікентійович написали звіти про те, що зі справою все зрозуміло і її можна закривати. І тільки Інга, як зазвичай, виступила в ролі «Баби Яги», якій вічно все не подобається. Вона не вірить, що симпатична літня пара була алкоголіками - докази говорять зворотне. Значить, потрібно знайти справжнього вбивцю! Степан Степанович виявився дуже незадоволений, але чергове розслідування в серіалі Розтин покаже 5 серія все ж продовжилося.</p> <p>За допомогою вірного Ростика Інга вивчила тіла і прийшла до висновку, що бабуся і дідусь чисто фізично не могли вбити один одного. Значить, в квартирі був хтось третій. Але хто? І куди пропав дорогущий мікроскоп?</p> <p>Олег вирішив перевірити теорію напарниці і розпитати місцевого дільничного, який виявився дуже слизьким типом. Тим часом, Інга знаходить все нові і нові докази того, що ці дві смерті не були банальною «битовуху».</p> <p>Хто вбив бідних старичків? Навіщо вбивці забирати мікроскоп, і як з цією справою пов'язаний колишній чоловік Інги? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Розтин покаже 5 серія від 17.01.2019 на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vypusk-4">Розтин покаже 4 серія</a></p>

Рольові ігри Олега і таємниче зникнення мікроскопа

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Рольові ігри Олега і таємниче зникнення мікроскопа

Хто буде ловити злочинців, поки поліція бавиться і грає в рольові ігри? Звичайно ж, невгамовний судмедексперт Інга Вілкас!

Працівникам детективного бюро в серіалі Розтин покаже 5 серія від 17.01.2019 дісталася не дуже цікава справа. Добравшись на місце, слідчі знайшли тіла літньої пари. Від мертвих людей похилого віку сильно пахло алкоголем. Тут і гадати нічого - звичайна битовуха, яка зустрічається на кожному кроці! Старички напилися і вбили один одного. Нічого цікавого, можна закривати справу і розходитися по домівках.

 

Інга Вілкас вважає, що варто поспішати з висновками до розтину

 

Для головної героїні серіалу Розтин покаже 5 серія не існує «звичайних смертей» - кожна з них унікальна. І кожна розповідає свою історію.

Не послухавшись судмедексперта, Олег і Зіновій Вікентійович написали звіти про те, що зі справою все зрозуміло і її можна закривати. І тільки Інга, як зазвичай, виступила в ролі «Баби Яги», якій вічно все не подобається. Вона не вірить, що симпатична літня пара була алкоголіками - докази говорять зворотне. Значить, потрібно знайти справжнього вбивцю! Степан Степанович виявився дуже незадоволений, але чергове розслідування в серіалі Розтин покаже 5 серія все ж продовжилося.

За допомогою вірного Ростика Інга вивчила тіла і прийшла до висновку, що бабуся і дідусь чисто фізично не могли вбити один одного. Значить, в квартирі був хтось третій. Але хто? І куди пропав дорогущий мікроскоп?

Олег вирішив перевірити теорію напарниці і розпитати місцевого дільничного, який виявився дуже слизьким типом. Тим часом, Інга знаходить все нові і нові докази того, що ці дві смерті не були банальною «битовуху».

Хто вбив бідних старичків? Навіщо вбивці забирати мікроскоп, і як з цією справою пов'язаний колишній чоловік Інги? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Розтин покаже 5 серія від 17.01.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Розтин покаже 4 серія