Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Чого бояться бейсджампери і Гоголь?
<p><strong><span style="font-size:10.0pt">Чого більше всього на світі боявся Гоголь, і як цей страх пов'язаний з новою справою Інги та Олега? Не пропустіть нове захоплююче розслідування!</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">Розтин покаже</a> 11 серія від 29.01.2019 слідчі зробили щось страшне: прибрали тіло до того, як Інга дісталася до місця злочину і змогла його досл</span><span style="font-size:10.0pt">ідити</span><span style="font-size:10.0pt">! Вілкас була обурена до глибини душі, адже грубіяни-слідчі спокусилися на її дорогоцінні докази.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Степан Степанович був упевнений в тому, що ця смерть - вже точно нещасний випадок. Чоловік стрибнув </span><span style="font-size:10.0pt">і</span><span style="font-size:10.0pt">з парашутом, але невдало приземлився. Все дуже просто. Інга не згодна:</span><span style="font-size:10.0pt">б</span><span style="font-size:10.0pt">ейсджампери ніколи не нехтують безпекою, а цей - взяв і стрибнув без шолома? До того ж, судмедексперта збентежила ще пара деталей... Дізнайтеся подробиці в серіалі Розтин покаже 11 серія прямо зараз.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Загиблий виявився інструктором по бейсджампінгу - екстремального виду спорту. Ті, хто їм захоплюється, стрибають з висотних будівель, веж та інших височин. Олег впевнений, що вбивцю треба шукати в оточенні хлопця, адже все було обставлено, як нещасний випадок.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Тим часом, Інга і Ростик продовжили досліджувати тіло. В організмі жертви виявили ботулотоксин - значить, його отруїли перед тим, як скинути з даху! Крім того, в тілі виявилося ще кілька інтригуючих дивацтв... Яких - дивіться прямо зараз в серіалі Розтин покаже 11 серія.</span></p> <p><strong><span style="font-size:10.0pt">Кажуть, загиблого Іллю все любили. Він був класний мал</span></strong><strong><span style="font-size:10.0pt">ий</span></strong><strong><span style="font-size:10.0pt">. Так хто ж міг побажати йому смерті?</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Олег і Інга дізналися про один страшний випадок з практики тренера. Він готував до стрибків дівчину, яка розбилася на смерть... Що це - звичайна помста? Або у вбивці були інші мотиви? І найголовніше питання: чи помирилися Інга </span><span style="font-size:10.0pt">та</span><span style="font-size:10.0pt"> Олег?</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Не пропустіть новий захоплюючий детективний сюжет в серіалі Розтин покаже 11 серія від 29.01.2019 на сайті Teleportal.ua.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-10">Розтин покаже 10 серія</a></span></p>

Чого бояться бейсджампери і Гоголь?

Всі серії | Сезон 1

Чого бояться бейсджампери і Гоголь?

Чого більше всього на світі боявся Гоголь, і як цей страх пов'язаний з новою справою Інги та Олега? Не пропустіть нове захоплююче розслідування!

У серіалі Розтин покаже 11 серія від 29.01.2019 слідчі зробили щось страшне: прибрали тіло до того, як Інга дісталася до місця злочину і змогла його дослідити! Вілкас була обурена до глибини душі, адже грубіяни-слідчі спокусилися на її дорогоцінні докази.

Степан Степанович був упевнений в тому, що ця смерть - вже точно нещасний випадок. Чоловік стрибнув із парашутом, але невдало приземлився. Все дуже просто. Інга не згодна:бейсджампери ніколи не нехтують безпекою, а цей - взяв і стрибнув без шолома? До того ж, судмедексперта збентежила ще пара деталей... Дізнайтеся подробиці в серіалі Розтин покаже 11 серія прямо зараз.

Загиблий виявився інструктором по бейсджампінгу - екстремального виду спорту. Ті, хто їм захоплюється, стрибають з висотних будівель, веж та інших височин. Олег впевнений, що вбивцю треба шукати в оточенні хлопця, адже все було обставлено, як нещасний випадок.

Тим часом, Інга і Ростик продовжили досліджувати тіло. В організмі жертви виявили ботулотоксин - значить, його отруїли перед тим, як скинути з даху! Крім того, в тілі виявилося ще кілька інтригуючих дивацтв... Яких - дивіться прямо зараз в серіалі Розтин покаже 11 серія.

Кажуть, загиблого Іллю все любили. Він був класний малий. Так хто ж міг побажати йому смерті?

Олег і Інга дізналися про один страшний випадок з практики тренера. Він готував до стрибків дівчину, яка розбилася на смерть... Що це - звичайна помста? Або у вбивці були інші мотиви? І найголовніше питання: чи помирилися Інга та Олег?

Не пропустіть новий захоплюючий детективний сюжет в серіалі Розтин покаже 11 серія від 29.01.2019 на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Розтин покаже 10 серія