Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Пристрасті по генетиці: справа про самогубство вагітної жінки
<p><strong><span style="font-size:10.0pt">Здається, є тільки одна людина на білому світі, перед яким зухвала Інга Вілкас боїться - це її колишній викладач Грінберг. Як отримати заповітну п'ятірку через роки? Знадобиться дуже складна кримінальна справа!</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">Розтин покаже</a> 14 серія від 04.02.2019 детективне бюро взялося за чергове «очевидне самогубство». У всякому разі, так вважає Зіновій Вікентійович. Інга готова посперечатися, що їх жертва - Наталія Бородіна - померла не своєю смертю. Адже яка жінка буде чистити зуби і змивати макіяж перед тим, як накласти на себе руки? Особливо, якщо ця жінка... вагітна? Не пропустіть нову захоплюючу справу в серіалі Розтин покаже 14 серія.</span></p> <p><strong><span style="font-size:10.0pt">Як водиться, в таких справах підозра відразу ж падає на чоловіка, але у Всеволода - ідеальне алібі. Так хто ж убив Наталію?</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Перед смертю брат Всеволода отримав дивне повідомлення, підозріло схоже на передсмертну записку. Там було сказано: «Всеволод знає все». За словами Ігоря, між ним і дружиною його брата жодного разу нічого не було, проте Всеволод продовжувати катувати Наташу своїми ревнощами. Коли він дізнався про вагітність дружини, тут же зажадав, щоб вона зробила тест на батьківство. Хто з чоловіків міг стати татом? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться детектив Розтин покаже 14 серія онлайн.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Інга Вілкас, як зазвичай, безцеремонно влізла в роботу слідчих. Олег спробував тримати судмедексперта подалі від справи, але у нього це погано вийшло: Інга і Ростик вирушили на стеження самі... Після цього капітану Гончару вчергове довелося рятувати свою невгамовну колегу - дізнайтеся подробиці в серіалі Розтин покаже 14 серія!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Справа виявилася набагато більш складною, ніж здалося спочатку. У Інги не залишилося іншого вибору - довелося звернутися до свого старого викладача Грінберга. Він прекрасно пам'ятає свою блискучу студентку... яка завалила залік по диференціальн</span><span style="font-size:10.0pt">ій</span><span style="font-size:10.0pt"> генетиці! Тепер Ін</span><span style="font-size:10.0pt">зі</span><span style="font-size:10.0pt"> довелося наступити на горло сво</span><span style="font-size:10.0pt">їй</span><span style="font-size:10.0pt"> гордості і попросити у викладача допомоги... Не пропустіть нагоду побачити Інгу в новому світлі - дивіться серіал Розтин покаже 14 серія від 04.02.2019 на сайті Teleportal.ua</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-13">Розтин покаже 13 серія</a></span></p>

Пристрасті по генетиці: справа про самогубство вагітної жінки

Всі серії | Сезон 1

Пристрасті по генетиці: справа про самогубство вагітної жінки

Здається, є тільки одна людина на білому світі, перед яким зухвала Інга Вілкас боїться - це її колишній викладач Грінберг. Як отримати заповітну п'ятірку через роки? Знадобиться дуже складна кримінальна справа!

У серіалі Розтин покаже 14 серія від 04.02.2019 детективне бюро взялося за чергове «очевидне самогубство». У всякому разі, так вважає Зіновій Вікентійович. Інга готова посперечатися, що їх жертва - Наталія Бородіна - померла не своєю смертю. Адже яка жінка буде чистити зуби і змивати макіяж перед тим, як накласти на себе руки? Особливо, якщо ця жінка... вагітна? Не пропустіть нову захоплюючу справу в серіалі Розтин покаже 14 серія.

Як водиться, в таких справах підозра відразу ж падає на чоловіка, але у Всеволода - ідеальне алібі. Так хто ж убив Наталію?

Перед смертю брат Всеволода отримав дивне повідомлення, підозріло схоже на передсмертну записку. Там було сказано: «Всеволод знає все». За словами Ігоря, між ним і дружиною його брата жодного разу нічого не було, проте Всеволод продовжувати катувати Наташу своїми ревнощами. Коли він дізнався про вагітність дружини, тут же зажадав, щоб вона зробила тест на батьківство. Хто з чоловіків міг стати татом? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться детектив Розтин покаже 14 серія онлайн.

Інга Вілкас, як зазвичай, безцеремонно влізла в роботу слідчих. Олег спробував тримати судмедексперта подалі від справи, але у нього це погано вийшло: Інга і Ростик вирушили на стеження самі... Після цього капітану Гончару вчергове довелося рятувати свою невгамовну колегу - дізнайтеся подробиці в серіалі Розтин покаже 14 серія!

Справа виявилася набагато більш складною, ніж здалося спочатку. У Інги не залишилося іншого вибору - довелося звернутися до свого старого викладача Грінберга. Він прекрасно пам'ятає свою блискучу студентку... яка завалила залік по диференціальній генетиці! Тепер Інзі довелося наступити на горло своїй гордості і попросити у викладача допомоги... Не пропустіть нагоду побачити Інгу в новому світлі - дивіться серіал Розтин покаже 14 серія від 04.02.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Розтин покаже 13 серія