Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ліза в небі з алмазами: справа про криваве вбивство в готелі
<p><strong><span style="font-size:10.0pt">Інга Вілкас може визначити на око помаду преміум-класу і визначити ціну духів по запаху. А ось з людськими почуттями судмедексперт далеко не так прониклива.</span></strong></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Сюжет детектива <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">Розтин покаже</a> 15 серія від 05.02.2019 почався в класичній манері: покоївка прийшла забратися в номері і виявила закривавлений труп!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Олег Гончар і Інга Вілкас прибули на місце злочину і вивчили цю неапетитну картину. Якийсь нелюд зарізав симпатичну блондинку, заклеїв їй рот клейкою стрічкою і розпоров живіт. Номер був перевернутий догори дном, як ніби злочинець щось шукав.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Інга звернула увагу на паперовий стаканчик зі слідами червоної помади. Судмедексперт тут же зробила висновок, що на місці злочину була елітна повія. Як вона це зрозуміла? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Розтин покаже 15 серія.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Загиблу звали Лізою. Інга і Олег вийшли на слід її подруги, яка раптово прикинулася хворою і не вийшла на роботу. Чи має вона відношення до вбивства дівчини? Дивіться в серіалі Розтин покаже 15 серія.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Виявилося, що дівчина нещодавно посварилася з хлопцем - відомим баскетболістом. Подруга розповіла, що спортсмен практикував жорсткий БДСМ і недавно сильно побив Лізу. Олег і Інга допитали зірку світового баскетболу з незвичайними сексуальними нахилами. Яку таємницю приховує хлопець загиблої дівчини? Дізнайтеся в новій детективн</span><span style="font-size:10.0pt">ій </span><span style="font-size:10.0pt">історії серіалу Розтин покаже 15 серія.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Інга Вілкас обожнює, коли вона виявляється права. Ось і на цей раз вона безпомилково визначила, кому належала помада на стаканчику. Працівники детективного бюро знайшли повію, яка була на місці злочину в день смерті Лізи.</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Але найнесподіванішим відкриттям стало те, що Ростик виявив в кишечнику вбитої... Не пропустіть подробиці в серіалі Розтин покаже 15 серія!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Іноді здається, що у працівників детективного бюро зовсім немає особистого життя, але це не так. Наприклад, подруга Інги Світу наполегливо тримає в облозі Олега... Але що діється на серце у капітана Гончара насправді? Дивіться серіал Розтин покаже 15 серія від 05.02.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнаєтеся!</span></p> <p><span style="font-size:10.0pt">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-14">Розтин покаже 14 серія</a></span></p>

Ліза в небі з алмазами: справа про криваве вбивство в готелі

Всі серії | Сезон 1

Ліза в небі з алмазами: справа про криваве вбивство в готелі

Інга Вілкас може визначити на око помаду преміум-класу і визначити ціну духів по запаху. А ось з людськими почуттями судмедексперт далеко не так прониклива.

Сюжет детектива Розтин покаже 15 серія від 05.02.2019 почався в класичній манері: покоївка прийшла забратися в номері і виявила закривавлений труп!

Олег Гончар і Інга Вілкас прибули на місце злочину і вивчили цю неапетитну картину. Якийсь нелюд зарізав симпатичну блондинку, заклеїв їй рот клейкою стрічкою і розпоров живіт. Номер був перевернутий догори дном, як ніби злочинець щось шукав.

Інга звернула увагу на паперовий стаканчик зі слідами червоної помади. Судмедексперт тут же зробила висновок, що на місці злочину була елітна повія. Як вона це зрозуміла? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Розтин покаже 15 серія.

Загиблу звали Лізою. Інга і Олег вийшли на слід її подруги, яка раптово прикинулася хворою і не вийшла на роботу. Чи має вона відношення до вбивства дівчини? Дивіться в серіалі Розтин покаже 15 серія.

Виявилося, що дівчина нещодавно посварилася з хлопцем - відомим баскетболістом. Подруга розповіла, що спортсмен практикував жорсткий БДСМ і недавно сильно побив Лізу. Олег і Інга допитали зірку світового баскетболу з незвичайними сексуальними нахилами. Яку таємницю приховує хлопець загиблої дівчини? Дізнайтеся в новій детективній історії серіалу Розтин покаже 15 серія.

Інга Вілкас обожнює, коли вона виявляється права. Ось і на цей раз вона безпомилково визначила, кому належала помада на стаканчику. Працівники детективного бюро знайшли повію, яка була на місці злочину в день смерті Лізи.

Але найнесподіванішим відкриттям стало те, що Ростик виявив в кишечнику вбитої... Не пропустіть подробиці в серіалі Розтин покаже 15 серія!

Іноді здається, що у працівників детективного бюро зовсім немає особистого життя, але це не так. Наприклад, подруга Інги Світу наполегливо тримає в облозі Олега... Але що діється на серце у капітана Гончара насправді? Дивіться серіал Розтин покаже 15 серія від 05.02.2019 на сайті Teleportal.ua і дізнаєтеся!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Розтин покаже 14 серія