Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Сюрприз в труні: справа про чужу ногу і несподіваний вибір Інги
<p><strong>У труні виявили... чужі кінцівки! Ось це вже точно справа на специфічний смак Інги Вілкас.</strong></p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">Розтин покаже </a>16 серія від 06.02.2019 детективне бюро взялося за дуже дивна річ: в труні виявили чужу ногу. Прямо під час похорону труна перекинулася, і на очах у вражених родичів кінцівка викотилася на землю.</p> <p>Хто міг додуматися підкинути чужу ногу до померлого і навіщо? Невгамовна судмедексперт точно не може пройти повз такої цікавої загадки!</p> <p>Інга дослідила кінцівку і прийшла до висновку, що її відрізали вже після смерті людини. У слідчих є тільки одна зачіпка - колінний протез, який могли поставити тільки в одному місці.</p> <p>Ростик вирішив спробувати свої сили і відправився в лікарню, щоб добути список пацієнтів, яким робили подібну операцію. Не пропустіть зірковий час улюбленця Інги в серіалі Розтин покаже 16 серія!</p> <p><strong>Тим часом, справа стала ще цікавіше, адже чужа нога - це не єдиний сюрприз, який виявили у труні.</strong></p> <p>Інга в запалі розслідування часто забуває про кордони. Вона так сильно захотіла докопатися до правди, що навіть пішла на порушення закону і ледь не постраждала під час затримання злочинця. Олег вже практично зупинив підозрюваного, коли той раптом вистрілив... прямо в Інгу!</p> <p><strong>Після цієї події сполошилися і Олег, і Марк.</strong></p> <p>Колишній чоловік все ще намагається всіма правдами і неправдами повернути Вілкас, та й капітан Гончар теж почав все частіше надавати знаки уваги своїй колезі. Однак Інга чомусь не ведеться на чарівність Олега - скільки б він не кликав судмедексперта на каву, він кожен раз отримує тверде «ні». Невже детектив зовсім не цікавить непохитну Вілкас? Або ж справа... у звичайних жіночих ревнощах? Не пропустіть несподіваний поворот в особистому житті судмедексперта - дивіться серіал Розтин покаже 16 серія від 06.02.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-15">Розтин покаже 15 серія</a></p>

Сюрприз в труні: справа про чужу ногу і несподіваний вибір Інги

Всі серії | Сезон 1

Сюрприз в труні: справа про чужу ногу і несподіваний вибір Інги

У труні виявили... чужі кінцівки! Ось це вже точно справа на специфічний смак Інги Вілкас.

У серіалі Розтин покаже 16 серія від 06.02.2019 детективне бюро взялося за дуже дивна річ: в труні виявили чужу ногу. Прямо під час похорону труна перекинулася, і на очах у вражених родичів кінцівка викотилася на землю.

Хто міг додуматися підкинути чужу ногу до померлого і навіщо? Невгамовна судмедексперт точно не може пройти повз такої цікавої загадки!

Інга дослідила кінцівку і прийшла до висновку, що її відрізали вже після смерті людини. У слідчих є тільки одна зачіпка - колінний протез, який могли поставити тільки в одному місці.

Ростик вирішив спробувати свої сили і відправився в лікарню, щоб добути список пацієнтів, яким робили подібну операцію. Не пропустіть зірковий час улюбленця Інги в серіалі Розтин покаже 16 серія!

Тим часом, справа стала ще цікавіше, адже чужа нога - це не єдиний сюрприз, який виявили у труні.

Інга в запалі розслідування часто забуває про кордони. Вона так сильно захотіла докопатися до правди, що навіть пішла на порушення закону і ледь не постраждала під час затримання злочинця. Олег вже практично зупинив підозрюваного, коли той раптом вистрілив... прямо в Інгу!

Після цієї події сполошилися і Олег, і Марк.

Колишній чоловік все ще намагається всіма правдами і неправдами повернути Вілкас, та й капітан Гончар теж почав все частіше надавати знаки уваги своїй колезі. Однак Інга чомусь не ведеться на чарівність Олега - скільки б він не кликав судмедексперта на каву, він кожен раз отримує тверде «ні». Невже детектив зовсім не цікавить непохитну Вілкас? Або ж справа... у звичайних жіночих ревнощах? Не пропустіть несподіваний поворот в особистому житті судмедексперта - дивіться серіал Розтин покаже 16 серія від 06.02.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Розтин покаже 15 серія