Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вона була актрисою: вбивство в цирковому театрі
<p><strong>Цирк поїхав, а клоуни... залишилися і виявилися замішаними в розслідуванні вбивства. Цим артистам вже не до сміху!</strong></p> <p>У детективі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">Розтин покаже</a> 18 серія від 11.02.2019 генеральна репетиція циркового театру закінчилася трагедією. Молода перспективна артистка Ярослава зірвалася зі страховки і розбилася. Її смерть була дуже схожа на нещасний випадок, але у Інги на все одна відповідь: розтин покаже.</p> <p><strong>Судмедексперт прийшла до висновку, що смерть Ярослави не була випадковістю: дівчину отруїли! Детективне бюро береться за чергову справу про вбивство в серіалі Розтин покаже 18 серія.</strong></p> <p>Підозри слідства тут же впали на дублершу Ярослави, Аню. Дівчина завжди підміняла свою колегу, коли у тій були проблеми зі здоров'ям - значить, у неї був мотив. Ярослава робила успіхи і часто гастролювала, тому інші учасники трупи їй заздрили. А проблем зі здоров'ям у дівчини останнім часом було більш ніж достатньо: вона скаржилася на нудоту, запаморочення і біль у спині. Що було причиною цих симптомів? Дізнайтеся правду в серіалі Розтин покаже 18 серія.</p> <p>У загиблої недавно був викидень, але її колеги нічого не знали про її особисте життя. Інга вважає, що вірити словам співробітників не можна. Невгамовна судмедексперт швидко витягла на світ божий всі таємниці жертви - наприклад, що вона спала з директором цирку... І багато чого іншого! Дивіться докладніше в детективі Розтин покаже 18 серія.</p> <p>В ході слідства з'ясувалося, що Ярослава вже страждала від недоброзичливців. За місяць до смерті хтось порізав їй весь одяг, а ще - потайки підсипав товчене скло. Хто бажав смерті дівчини? Дивіться в серіалі Розтин покаже 18 серія!</p> <p>Головні герої серіалу Розтин покаже все ще лаються, як собака з кішкою. Олега все більше дратує, що Інга постійно лізе в розслідування. Тим часом, судмедексперта дуже турбує нова затія її батька... Дивіться детальніше в серіалі Розтин покаже 18 серія від 11.02.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-17">Розтин покаже 17 серія</a></p>

Вона була актрисою: вбивство в цирковому театрі

Всі серії | Сезон 1

Вона була актрисою: вбивство в цирковому театрі

Цирк поїхав, а клоуни... залишилися і виявилися замішаними в розслідуванні вбивства. Цим артистам вже не до сміху!

У детективі Розтин покаже 18 серія від 11.02.2019 генеральна репетиція циркового театру закінчилася трагедією. Молода перспективна артистка Ярослава зірвалася зі страховки і розбилася. Її смерть була дуже схожа на нещасний випадок, але у Інги на все одна відповідь: розтин покаже.

Судмедексперт прийшла до висновку, що смерть Ярослави не була випадковістю: дівчину отруїли! Детективне бюро береться за чергову справу про вбивство в серіалі Розтин покаже 18 серія.

Підозри слідства тут же впали на дублершу Ярослави, Аню. Дівчина завжди підміняла свою колегу, коли у тій були проблеми зі здоров'ям - значить, у неї був мотив. Ярослава робила успіхи і часто гастролювала, тому інші учасники трупи їй заздрили. А проблем зі здоров'ям у дівчини останнім часом було більш ніж достатньо: вона скаржилася на нудоту, запаморочення і біль у спині. Що було причиною цих симптомів? Дізнайтеся правду в серіалі Розтин покаже 18 серія.

У загиблої недавно був викидень, але її колеги нічого не знали про її особисте життя. Інга вважає, що вірити словам співробітників не можна. Невгамовна судмедексперт швидко витягла на світ божий всі таємниці жертви - наприклад, що вона спала з директором цирку... І багато чого іншого! Дивіться докладніше в детективі Розтин покаже 18 серія.

В ході слідства з'ясувалося, що Ярослава вже страждала від недоброзичливців. За місяць до смерті хтось порізав їй весь одяг, а ще - потайки підсипав товчене скло. Хто бажав смерті дівчини? Дивіться в серіалі Розтин покаже 18 серія!

Головні герої серіалу Розтин покаже все ще лаються, як собака з кішкою. Олега все більше дратує, що Інга постійно лізе в розслідування. Тим часом, судмедексперта дуже турбує нова затія її батька... Дивіться детальніше в серіалі Розтин покаже 18 серія від 11.02.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Розтин покаже 17 серія