Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Інга та Олег проти смертельного вірусу
<p>Інзі та Олегу знову довелося працювати разом. Степан Степанович майже вимагав, щоб судмедексперт і слідчий перестали лаятися. Адже, поки вони не ладнають, гальмує все слідство... Інга і Олег послухалися - і врешті решт навіть перейшли на «ти»! Що змінилося?</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">Розтин покаже</a> 21 серія від 14.02.2019 детективне бюро розслідувало заплутане вбивство молодої дівчини.</p> <p>Тіло Анжели знайшла подруга. За її словами, дівчина ніде не працювала, проте жила в шикарній квартирі. Звичайно ж, Зіновій Вікентійович відразу ж припустив, чим саме Анжела заробляла гроші. Ким була дівчина, і хто її спонсорував? І чи мав цей чоловік відношення до її вбивства? Дивіться в детективній історії серіалу Розтин покаже 21 серія.</p> <p><strong>Степану Степановичу подзвонили з відділу по боротьбі з наркотиками.</strong></p> <p>У цій структурі чомусь зацікавилися вбивством Анжели. І дійсно - в крові дівчини виявили наркотики, але звідки раптом такий інтерес? Крім того, Інга виявила у дівчини і інші тривожні симптоми... А коли ще одна людина зліг з точно такою ж висипкою й іншими ознаками хвороби, судмедексперт остаточно переконалася - вони мають справу з дуже небезпечним вірусом! Наскільки все серйозно? Чи можливо вилікувати інших людей, які заразилися? Не пропустіть подробиці розслідування в сюжеті детектива Розтин покаже 21 серія.</p> <p><strong>Марк продовжує переслідувати Інгу.</strong></p> <p>Колишній чоловік з'явився прямо під будівлю детективного бюро з букетом квітів. Інга не витримала і вирішила розставити всі крапки над «i». Олег став мимовільним свідком її гарячої промови. Невже весь цей час він ревнував даремно? Не пропустіть реакцію капітана Гончара - дивіться серіал Розтин розповість 21 серія від 14.02.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua</p> <p>Що за вірус убив Анжелу? Чи не зіткнулися чи судмедексперт і слідчий з чимось більш серйозним, ніж звичайне вбивство? Дивіться в серіалі Розтин покаже 21 серія!</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-20">Розтин покаже 20 серія</a></p>

Інга та Олег проти смертельного вірусу

Всі серії | Сезон 1

Інга та Олег проти смертельного вірусу

Інзі та Олегу знову довелося працювати разом. Степан Степанович майже вимагав, щоб судмедексперт і слідчий перестали лаятися. Адже, поки вони не ладнають, гальмує все слідство... Інга і Олег послухалися - і врешті решт навіть перейшли на «ти»! Що змінилося?

У серіалі Розтин покаже 21 серія від 14.02.2019 детективне бюро розслідувало заплутане вбивство молодої дівчини.

Тіло Анжели знайшла подруга. За її словами, дівчина ніде не працювала, проте жила в шикарній квартирі. Звичайно ж, Зіновій Вікентійович відразу ж припустив, чим саме Анжела заробляла гроші. Ким була дівчина, і хто її спонсорував? І чи мав цей чоловік відношення до її вбивства? Дивіться в детективній історії серіалу Розтин покаже 21 серія.

Степану Степановичу подзвонили з відділу по боротьбі з наркотиками.

У цій структурі чомусь зацікавилися вбивством Анжели. І дійсно - в крові дівчини виявили наркотики, але звідки раптом такий інтерес? Крім того, Інга виявила у дівчини і інші тривожні симптоми... А коли ще одна людина зліг з точно такою ж висипкою й іншими ознаками хвороби, судмедексперт остаточно переконалася - вони мають справу з дуже небезпечним вірусом! Наскільки все серйозно? Чи можливо вилікувати інших людей, які заразилися? Не пропустіть подробиці розслідування в сюжеті детектива Розтин покаже 21 серія.

Марк продовжує переслідувати Інгу.

Колишній чоловік з'явився прямо під будівлю детективного бюро з букетом квітів. Інга не витримала і вирішила розставити всі крапки над «i». Олег став мимовільним свідком її гарячої промови. Невже весь цей час він ревнував даремно? Не пропустіть реакцію капітана Гончара - дивіться серіал Розтин розповість 21 серія від 14.02.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua

Що за вірус убив Анжелу? Чи не зіткнулися чи судмедексперт і слідчий з чимось більш серйозним, ніж звичайне вбивство? Дивіться в серіалі Розтин покаже 21 серія!

Якщо ви пропустили попередній випуск, то дивіться за посиланням Розтин покаже 20 серія