Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Справа про вершника без голови і суперечка на бажання
<p>Неподалік від кінно-спортивного клубу знайшли обезголовлене тіло чоловіка верхи на статуї коня. Хто попрацював - божевільний фанат Майн Ріда або холоднокровний вбивця?</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">Розтин покаже</a> 23 серія від 19.02.2019 детективне бюро взяло в роботу дуже дивну справу. Вбивця відрізнявся специфічним почуттям гумору, інакше як ще пояснити, що він відрізав своїй жертві голову бензопилою, а потім ще й посадив її верхом? Хто міг скоїти такий звірство і... куди пропала голова? Інга і Олег знову у справі!</p> <p><strong>Інга і Олег посперечалися на бажання.</strong></p> <p>Судмедексперт і слідчий не знали про жертву зовсім нічого. Єдина підказка, яку виявила Інга - це шрам від перенесеної нещодавно операції. Вілкас посперечалася, що вона дізнається ім'я загиблого за дві години. Переможець загадує будь-яке бажання! Хто переміг в цій суперечці, і як скористався своїм привілеєм? Дивіться в серіалі Розтин покаже 23 серія онлайн.</p> <p><strong>Поліція дуже швидко знайшла підозрюваного.</strong></p> <p>Гра майже закінчилася, не розпочавшись: капітану Гончару подзвонили з поліції і повідомили, що винний вже спійманий. Ним виявився син загиблого, який тримав у себе вдома наркопритон.</p> <p>Здавалося б, всі докази вказують на Шестака-молодшого - в його будинку знайшли відрізану голову, більш того, він сам підписав щиросерде зізнання! І тільки Інга Вілкас не вірить в те, що син-наркоман міг вбити свого батька. Як вона це зрозуміла? Дивіться в серіалі Розтин покаже 23 серія</p> <p><strong>Світла</strong><strong>на зробила хід конем.</strong></p> <p>Краща подруга Інги прийшла до її колишнього чоловіка і запропонувала йому план по поверненню Вілкас. Що Світлана запропонувала Марку Грановському? Дізнайтеся в серіалі Розтин покаже 23 серія!</p> <p>Батько Інги допоміг з розслідуванням цієї загадкової справи.</p> <p>Виявилося, що Вілкас-старший знав загиблого. Леонід Шестаков працював у правоохоронних органах, але творив він зовсім неправильні речі... Дивіться детальніше в серіалі Розтин покаже 23 серія від 19.02.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-22">Розтин покаже 22 серія</a></p>

Справа про вершника без голови і суперечка на бажання

Всі серії | Сезон 1

Справа про вершника без голови і суперечка на бажання

Неподалік від кінно-спортивного клубу знайшли обезголовлене тіло чоловіка верхи на статуї коня. Хто попрацював - божевільний фанат Майн Ріда або холоднокровний вбивця?

У серіалі Розтин покаже 23 серія від 19.02.2019 детективне бюро взяло в роботу дуже дивну справу. Вбивця відрізнявся специфічним почуттям гумору, інакше як ще пояснити, що він відрізав своїй жертві голову бензопилою, а потім ще й посадив її верхом? Хто міг скоїти такий звірство і... куди пропала голова? Інга і Олег знову у справі!

Інга і Олег посперечалися на бажання.

Судмедексперт і слідчий не знали про жертву зовсім нічого. Єдина підказка, яку виявила Інга - це шрам від перенесеної нещодавно операції. Вілкас посперечалася, що вона дізнається ім'я загиблого за дві години. Переможець загадує будь-яке бажання! Хто переміг в цій суперечці, і як скористався своїм привілеєм? Дивіться в серіалі Розтин покаже 23 серія онлайн.

Поліція дуже швидко знайшла підозрюваного.

Гра майже закінчилася, не розпочавшись: капітану Гончару подзвонили з поліції і повідомили, що винний вже спійманий. Ним виявився син загиблого, який тримав у себе вдома наркопритон.

Здавалося б, всі докази вказують на Шестака-молодшого - в його будинку знайшли відрізану голову, більш того, він сам підписав щиросерде зізнання! І тільки Інга Вілкас не вірить в те, що син-наркоман міг вбити свого батька. Як вона це зрозуміла? Дивіться в серіалі Розтин покаже 23 серія

Світлана зробила хід конем.

Краща подруга Інги прийшла до її колишнього чоловіка і запропонувала йому план по поверненню Вілкас. Що Світлана запропонувала Марку Грановському? Дізнайтеся в серіалі Розтин покаже 23 серія!

Батько Інги допоміг з розслідуванням цієї загадкової справи.

Виявилося, що Вілкас-старший знав загиблого. Леонід Шестаков працював у правоохоронних органах, але творив він зовсім неправильні речі... Дивіться детальніше в серіалі Розтин покаже 23 серія від 19.02.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Розтин покаже 22 серія