Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Брат Олега опинився під слідством: справа про згорілого чоловіка
<p>Чоловік згорів заживо. Більш страшної смерті і уявити не можна. Інга тільки почала дослідження тіла, як Олег раптом... відмовився від справи. Що сталося?</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">Розтин покаже</a> 25 серія від 25.02.2019 Інга знову стала холодна до Олега. Вона навіть не зволила привітатися з колегою, прибувши на місце вбивства. І знову капітан Гончар не може зрозуміти, від чого залежать коливання в настрої судмедексперта. Дивіться в серіалі Розтин покаже 25 серія, що відбувається між слідчим і невгамовною Вілкас.</p> <p><strong>Інга і Олег взялися за розслідування справи про чолов</strong><strong>іка, який згорів, але капітан Гончар несподівано... передав його іншому слідчому.</strong></p> <p>Інга тільки-тільки встигла зробити розтин, коли раптом дізналася новини. Справа в тому, що головний підозрюваний виявився братом Олега! Звичайно, він не має права вести справу, в якій фігурує його родич.</p> <p><strong>Новий слідчий тут же прикріпив до справи іншого судмедексперта.</strong></p> <p>Інгу усунули, не давши їй завершити розпочате. Вже після цього Ростик приніс їй результати аналізів, які показують, що загиблий не був під впливом наркотиків. Тоді чому Ярослав не намагався вибратися з вогню? Дивіться подробиці розслідування в серіалі Розтин покаже 25 серія.</p> <p><strong>Юра стверджує, що він не вбивав Ярослава.</strong></p> <p>Головний підозрюваний розповів, що у нього був конфлікт із загиблим, але провину свою не визнав. Олег теж не вірить, що його брат міг скоїти злочин. Чи правий капітан Гончар? Дізнайтеся в серіалі Розтин покаже 25 серія.</p> <p><strong>Марк вирішив скористатися образою Інги.</strong></p> <p>Як тільки Грановський зрозумів, що їх зі Світланою план спрацював, він тут же скористався нагодою і запросив Інгу на вечерю. Вілкас щосили намагається зробити вигляд, що вона не ревнує Олега до своєї подруги. Але що вона відчуває насправді? Чи розібралися чи слідчий і судмедексперт в своїх стосунках? Дивіться в серіалі Розтин покаже 25 серія від 25.02.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-24">Розтин покаже 24 серія</a></p>

Брат Олега опинився під слідством: справа про згорілого чоловіка

Всі серії | Сезон 1

Брат Олега опинився під слідством: справа про згорілого чоловіка

Чоловік згорів заживо. Більш страшної смерті і уявити не можна. Інга тільки почала дослідження тіла, як Олег раптом... відмовився від справи. Що сталося?

У серіалі Розтин покаже 25 серія від 25.02.2019 Інга знову стала холодна до Олега. Вона навіть не зволила привітатися з колегою, прибувши на місце вбивства. І знову капітан Гончар не може зрозуміти, від чого залежать коливання в настрої судмедексперта. Дивіться в серіалі Розтин покаже 25 серія, що відбувається між слідчим і невгамовною Вілкас.

Інга і Олег взялися за розслідування справи про чоловіка, який згорів, але капітан Гончар несподівано... передав його іншому слідчому.

Інга тільки-тільки встигла зробити розтин, коли раптом дізналася новини. Справа в тому, що головний підозрюваний виявився братом Олега! Звичайно, він не має права вести справу, в якій фігурує його родич.

Новий слідчий тут же прикріпив до справи іншого судмедексперта.

Інгу усунули, не давши їй завершити розпочате. Вже після цього Ростик приніс їй результати аналізів, які показують, що загиблий не був під впливом наркотиків. Тоді чому Ярослав не намагався вибратися з вогню? Дивіться подробиці розслідування в серіалі Розтин покаже 25 серія.

Юра стверджує, що він не вбивав Ярослава.

Головний підозрюваний розповів, що у нього був конфлікт із загиблим, але провину свою не визнав. Олег теж не вірить, що його брат міг скоїти злочин. Чи правий капітан Гончар? Дізнайтеся в серіалі Розтин покаже 25 серія.

Марк вирішив скористатися образою Інги.

Як тільки Грановський зрозумів, що їх зі Світланою план спрацював, він тут же скористався нагодою і запросив Інгу на вечерю. Вілкас щосили намагається зробити вигляд, що вона не ревнує Олега до своєї подруги. Але що вона відчуває насправді? Чи розібралися чи слідчий і судмедексперт в своїх стосунках? Дивіться в серіалі Розтин покаже 25 серія від 25.02.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Розтин покаже 24 серія