Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вагітна втоплена й зізнання Олега
<p>Чоловік знайшов мертвою свою дружину у ванні. Для нього це великий шок і травма. Хто причетний до цього? Чи жінка вирішила покінчити життя самогубством? Відповіді на ці питання шукайте далі.</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">«Розтин покаже» </a>26 серія від 26.02.2019 Інга й Олег знову разом взялися за розслідування загадкової смерті жінки бізнесмена. Проте між ними, ніби чорна кішка пробігла. Жодного зайвого слова, фрази не проскакує між молодими людьми. Як розвиватимуться їхні стосунки далі? Дізнайтесь першими — дивіться серіал «Розтин покаже» 26 серія.</p> <p>Гувернантка будинку, у якому знайшли тіло жінки, розповіла Олегу цікаві факти. Виявилося, що стосунки між подружжям були досить важкими. У будинку були постійні сварки, крики і образи. Діло йшло до розлучення. А одного разу чоловік загиблої Дмитро Вікторович пригрозив жінці, вона покине дім тільки вперед ногами. Й останнє, що переконало в причетності чоловіка — він повернувся з відрядження на день раніше. Який мотив переслідував Дмитро? Подробиці розслідування в серіалі «Розтин покаже» 26 серія.</p> <p>Розтин показав типову картину для потопельника: велика кількість води й наявність піни. Під час огляду тіла загиблої судмедексперт натрапила на цікаву деталь — на руках чіткі сліди від ін’єкцій. Олег та Інга впевнені, це стовідсоткове вбивство, а віднайти винного буде надзвичайно складно. Що розтин покаже далі? Дивіться онлайн в новій серії.</p> <p>З кожною хвилиною ситуація стає все більш заплутаною. Виявилось, загибла була вагітна. Цей факт збив із пантелику капітана Гончара: виходить, Дмитро тут не замішаний. Щоб розгадати головоломку, Олег мчить до картинної галереї, де працювала потопельниця. На місці він зустрічає Інгу, яка теж має багатенько питань без відповіді. Але ніякого просвіту в справі немає.</p> <p>Інга та Олег у серіалі «Розтин покаже» 26 серія вирішують об’єднати свої сили і працювати разом. Тим більше, Гончар довіряє її версії про вбивство. Вони повинні знайти докази того, що жінка дійсно загинула від чужих рук. Інга робить усе можливе, аби знайти факти вбивства Анни. Дивіться у 26 серії «Розтин покаже» чи вдастся слідчому й судмедексперту знайти найважливіші докази злочину.</p> <p>Здається, що загадкова справа зблизила Інгу й Олега. Крига між ними скресла і вони вирішили поділитися найсокровеннішим — своїми проблемами й переживаннями. Гончар наважився зізнатися дівчині у своїх почуттях. Але в найвідповідальніший йому завадили. Не гайте часу — дивіться онлайн серіал «Розтин покаже» 26 серія й дізнайтеся першими, що буде далі із Інгою й Олегом.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію — дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-25">«Розтин покаже» 25 серія.</a></p>

Вагітна втоплена й зізнання Олега

Всі серії | Сезон 1

Вагітна втоплена й зізнання Олега

Чоловік знайшов мертвою свою дружину у ванні. Для нього це великий шок і травма. Хто причетний до цього? Чи жінка вирішила покінчити життя самогубством? Відповіді на ці питання шукайте далі.

У серіалі «Розтин покаже» 26 серія від 26.02.2019 Інга й Олег знову разом взялися за розслідування загадкової смерті жінки бізнесмена. Проте між ними, ніби чорна кішка пробігла. Жодного зайвого слова, фрази не проскакує між молодими людьми. Як розвиватимуться їхні стосунки далі? Дізнайтесь першими — дивіться серіал «Розтин покаже» 26 серія.

Гувернантка будинку, у якому знайшли тіло жінки, розповіла Олегу цікаві факти. Виявилося, що стосунки між подружжям були досить важкими. У будинку були постійні сварки, крики і образи. Діло йшло до розлучення. А одного разу чоловік загиблої Дмитро Вікторович пригрозив жінці, вона покине дім тільки вперед ногами. Й останнє, що переконало в причетності чоловіка — він повернувся з відрядження на день раніше. Який мотив переслідував Дмитро? Подробиці розслідування в серіалі «Розтин покаже» 26 серія.

Розтин показав типову картину для потопельника: велика кількість води й наявність піни. Під час огляду тіла загиблої судмедексперт натрапила на цікаву деталь — на руках чіткі сліди від ін’єкцій. Олег та Інга впевнені, це стовідсоткове вбивство, а віднайти винного буде надзвичайно складно. Що розтин покаже далі? Дивіться онлайн в новій серії.

З кожною хвилиною ситуація стає все більш заплутаною. Виявилось, загибла була вагітна. Цей факт збив із пантелику капітана Гончара: виходить, Дмитро тут не замішаний. Щоб розгадати головоломку, Олег мчить до картинної галереї, де працювала потопельниця. На місці він зустрічає Інгу, яка теж має багатенько питань без відповіді. Але ніякого просвіту в справі немає.

Інга та Олег у серіалі «Розтин покаже» 26 серія вирішують об’єднати свої сили і працювати разом. Тим більше, Гончар довіряє її версії про вбивство. Вони повинні знайти докази того, що жінка дійсно загинула від чужих рук. Інга робить усе можливе, аби знайти факти вбивства Анни. Дивіться у 26 серії «Розтин покаже» чи вдастся слідчому й судмедексперту знайти найважливіші докази злочину.

Здається, що загадкова справа зблизила Інгу й Олега. Крига між ними скресла і вони вирішили поділитися найсокровеннішим — своїми проблемами й переживаннями. Гончар наважився зізнатися дівчині у своїх почуттях. Але в найвідповідальніший йому завадили. Не гайте часу — дивіться онлайн серіал «Розтин покаже» 26 серія й дізнайтеся першими, що буде далі із Інгою й Олегом.

Якщо ви пропустили попередню серію — дивіться за посиланням «Розтин покаже» 25 серія.