Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Чого не зробиш заради кохання: справа про загадкове вбивство чоловіка
<p>Ранок слідчих не вдався — вони вирушили на місце чергового злочину. Що їм принесе новий день: розчарування чи зачіпку в справі?</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">«Розтин покаже»</a> 28 серія від 28.02.2019 закохана пара випадково знайшла тіло людини під мостом у полі. Усе схоже на те, що чоловік кинувся із моста — на голові чітко видно сліди падіння. Головне питання: загиблий вчинив самогубство чи до його смерті хтось доклав руку? Це намагалися зрозуміти герої серіалу «Розтин покаже» 28 серія.</p> <p>Інга й Олег негайно виїхали на місце, де молоді люди знайшли тіло.</p> <p>Поки капітан Гончар насолоджувався заміськими ранковими краєвидами, увага Вілкас зосередилася на дивному хлопцеві, який швендяється біля померлого. Хто цей загадковий тип? Відповідь дізнайтесь у 28 серії «Розтин покаже».</p> <p>Зіновій Вікентійович не встиг ще оглянути тіло, як відразу відчув, від померлого пахне дорогим французьким коньяком. Професійний нюх не обдуриш! Це ще одна зачіпка в ще одній заплутаній справі.</p> <p>За цей час Інга встигла попередньо роздивитися труп — перебиті стегна, дивна рухливість кісток, розбита голова… Здогадки беруть верх над досвідченою жінкою. Але тільки розтин покаже правду.</p> <p>Інга не поспішала шукати розгадку головоломки. Її думки переповнені запланованою зустріччю з Марком. Реакція Олега не забарилася: чоловік холодним поглядом провів свою напарницю… Цікаво, про що подумав капітан Гончар? У 28 серії «Розтин покаже» ви дізнаєтесь правду!</p> <p>У 28 серії розтин показав судмедексперту, чоловік загинув від перелому зводу черепа. Але Інга помітила одну дрібницю: у шлунку загиблого наявна кінська доза спиртного. Олег відразу висунув припущення: померлий у сильному алкогольному сп’янінні прямував мостом додому, не розрахував свої сили і звалився в прірву. Інга помітила дуже істотну деталь, яка і вирішила хід слідства. Характер переломів тіла чоловіка збігається з так званою «бамперною травмою». Версія із п’яним самогубством відпала остаточно.</p> <p>У серіалі «Розтин покаже» 28.02.2019 стало зрозуміло — загиблого збила машина, а щоб приховати докази, зловмисники скинули тіло з моста.</p> <p>Проте, це не остання зачіпка, яка доводить, чоловіка жорстоко вбили. Чим померлий завадив зловмисникам, що його вирішили зігнати зі світу? Інга й Олег знову об’єдналися, щоб разом віднайти катів безневинно вбитого. Дивіться онлайн серіал «Розтин покаже» 28 серія й дізнайтесь першими жахливі висновки розслідування. Розгадка вразила навіть досвідчених Гончара та Вілкас.</p> <p>Якщо ви пропустили попередній випуск — дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-27">«Розтин покаже» 27 серія</a>.</p>

Чого не зробиш заради кохання: справа про загадкове вбивство чоловіка

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Чого не зробиш заради кохання: справа про загадкове вбивство чоловіка

Ранок слідчих не вдався — вони вирушили на місце чергового злочину. Що їм принесе новий день: розчарування чи зачіпку в справі?

У серіалі «Розтин покаже» 28 серія від 28.02.2019 закохана пара випадково знайшла тіло людини під мостом у полі. Усе схоже на те, що чоловік кинувся із моста — на голові чітко видно сліди падіння. Головне питання: загиблий вчинив самогубство чи до його смерті хтось доклав руку? Це намагалися зрозуміти герої серіалу «Розтин покаже» 28 серія.

Інга й Олег негайно виїхали на місце, де молоді люди знайшли тіло.

Поки капітан Гончар насолоджувався заміськими ранковими краєвидами, увага Вілкас зосередилася на дивному хлопцеві, який швендяється біля померлого. Хто цей загадковий тип? Відповідь дізнайтесь у 28 серії «Розтин покаже».

Зіновій Вікентійович не встиг ще оглянути тіло, як відразу відчув, від померлого пахне дорогим французьким коньяком. Професійний нюх не обдуриш! Це ще одна зачіпка в ще одній заплутаній справі.

За цей час Інга встигла попередньо роздивитися труп — перебиті стегна, дивна рухливість кісток, розбита голова… Здогадки беруть верх над досвідченою жінкою. Але тільки розтин покаже правду.

Інга не поспішала шукати розгадку головоломки. Її думки переповнені запланованою зустріччю з Марком. Реакція Олега не забарилася: чоловік холодним поглядом провів свою напарницю… Цікаво, про що подумав капітан Гончар? У 28 серії «Розтин покаже» ви дізнаєтесь правду!

У 28 серії розтин показав судмедексперту, чоловік загинув від перелому зводу черепа. Але Інга помітила одну дрібницю: у шлунку загиблого наявна кінська доза спиртного. Олег відразу висунув припущення: померлий у сильному алкогольному сп’янінні прямував мостом додому, не розрахував свої сили і звалився в прірву. Інга помітила дуже істотну деталь, яка і вирішила хід слідства. Характер переломів тіла чоловіка збігається з так званою «бамперною травмою». Версія із п’яним самогубством відпала остаточно.

У серіалі «Розтин покаже» 28.02.2019 стало зрозуміло — загиблого збила машина, а щоб приховати докази, зловмисники скинули тіло з моста.

Проте, це не остання зачіпка, яка доводить, чоловіка жорстоко вбили. Чим померлий завадив зловмисникам, що його вирішили зігнати зі світу? Інга й Олег знову об’єдналися, щоб разом віднайти катів безневинно вбитого. Дивіться онлайн серіал «Розтин покаже» 28 серія й дізнайтесь першими жахливі висновки розслідування. Розгадка вразила навіть досвідчених Гончара та Вілкас.

Якщо ви пропустили попередній випуск — дивіться за посиланням «Розтин покаже» 27 серія.