Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Вигідне вбивство й любовна пастка для Олега
<p>Наловили риби… Зранку двоє рибалок знайшли в озері тіло чоловіка. Сам вирішив піти на той світ чи хтось допоміг спровадити невинного? Розгадку смерті дивіться далі.</p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">«Розтин покаже»</a> 29 серія від 04.03.2019 Інзі й Олегові із самого ранку не спиться: колеги миттю виїхали на місце злочину. Довго шукати версії не прийшлося — загиблий перечепився, послизнувся і впав у воду. Чоловік опинився в шоковому стані й не зміг вибратися з водного полону. Але чому на березі озера немає одягу померлого? Залишається дуже багато незрозумілих знаків питань. Подробиці розслідування в серіалі «Розтин покаже» 29 серія.</p><p>Олега у 29 серії серіалу «Розтин покаже» не покидає думка про спільне майбутнє з Інгою. Він уже й не знає, як краще підійти до жінки, що сказати, як не образити. Чи вистачить капітану Гончару сміливості й духу признатися Вілкас? Дізнайтесь першими, як повернуться їхні стосунки в серіалі «Розтин покаже» 29 серія.</p><p>Часу на «любовні штучки» майже немає. Знайти розгадку злочину потрібно якнайшвидше. Вирішили почати з розтину, бо тільки він покаже шлях до істини. У 29 серії «Розтин покаже» стало відомо, чоловік захлинувся водою і пролежав під нею 3 дні. До того ж побої на його тілі означають: довгий час тіло рухалося за течією. Схоже, Інга довіряє першій і поки єдиній версії загибелі. Подивимося, чи все настільки просто, як здається.</p><p>День немилосердний до завідувача бюро судмедекспертизи Степана Степановича. Прийшовши на роботу, той побачив, що на його місці сидить Роберт Адольфович. Це означає одне — Коротун став новим керівником. Як справи бюро підуть далі з таким «професіоналом»? Відповідь шукайте в серіалі «Розтин покаже» 29 серія.</p><p>Нарешті з’явилась одна зачіпка в справі. Особу загиблого встановили і викликали на допит колишню дружину й маму чоловіка. Виявилось, між жінками пройшла чорна кішка. Та і звинувачують у скоєному одна одну, мовляв, загиблий мав квартиру, якою обоє не дивлячись ні на що хотіли заволодіти. Чи могли найрідніші люди позбавити життя безневинного? Напруга зростає й ситуація набирає нових обертів. Дивіться онлайн серіал «Розтин покаже» 29 серія від 04.03.2019 і дізнайтесь, хто жорстоко розправився із чоловіком.</p><p>Якщо ви пропустили попередній випуск — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-28">«Розтин покаже» 28 серія</a>.</p>

Вигідне вбивство й любовна пастка для Олега

Всі серії | Сезон 1

Вигідне вбивство й любовна пастка для Олега

Наловили риби… Зранку двоє рибалок знайшли в озері тіло чоловіка. Сам вирішив піти на той світ чи хтось допоміг спровадити невинного? Розгадку смерті дивіться далі.

У серіалі «Розтин покаже» 29 серія від 04.03.2019 Інзі й Олегові із самого ранку не спиться: колеги миттю виїхали на місце злочину. Довго шукати версії не прийшлося — загиблий перечепився, послизнувся і впав у воду. Чоловік опинився в шоковому стані й не зміг вибратися з водного полону. Але чому на березі озера немає одягу померлого? Залишається дуже багато незрозумілих знаків питань. Подробиці розслідування в серіалі «Розтин покаже» 29 серія.

Олега у 29 серії серіалу «Розтин покаже» не покидає думка про спільне майбутнє з Інгою. Він уже й не знає, як краще підійти до жінки, що сказати, як не образити. Чи вистачить капітану Гончару сміливості й духу признатися Вілкас? Дізнайтесь першими, як повернуться їхні стосунки в серіалі «Розтин покаже» 29 серія.

Часу на «любовні штучки» майже немає. Знайти розгадку злочину потрібно якнайшвидше. Вирішили почати з розтину, бо тільки він покаже шлях до істини. У 29 серії «Розтин покаже» стало відомо, чоловік захлинувся водою і пролежав під нею 3 дні. До того ж побої на його тілі означають: довгий час тіло рухалося за течією. Схоже, Інга довіряє першій і поки єдиній версії загибелі. Подивимося, чи все настільки просто, як здається.

День немилосердний до завідувача бюро судмедекспертизи Степана Степановича. Прийшовши на роботу, той побачив, що на його місці сидить Роберт Адольфович. Це означає одне — Коротун став новим керівником. Як справи бюро підуть далі з таким «професіоналом»? Відповідь шукайте в серіалі «Розтин покаже» 29 серія.

Нарешті з’явилась одна зачіпка в справі. Особу загиблого встановили і викликали на допит колишню дружину й маму чоловіка. Виявилось, між жінками пройшла чорна кішка. Та і звинувачують у скоєному одна одну, мовляв, загиблий мав квартиру, якою обоє не дивлячись ні на що хотіли заволодіти. Чи могли найрідніші люди позбавити життя безневинного? Напруга зростає й ситуація набирає нових обертів. Дивіться онлайн серіал «Розтин покаже» 29 серія від 04.03.2019 і дізнайтесь, хто жорстоко розправився із чоловіком.

Якщо ви пропустили попередній випуск — переходьте за посиланням і дивіться «Розтин покаже» 28 серія.