Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Жорстока розправа над дев’ятьма чоловіками
<p>Банда «Вендети» масово розстріляла з автоматів шістьох інкасаторів посеред білого дня! Що це: ігри зі смертю чи замовне вбивство?</p> <p>Здається, у серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">«Розтин покаже»</a> 31 серія від 06.03.2019 Інга залишилася без діла, кульові рани знімають усі питання про причину смерті. Та й записи з відеокамер говорять про час злочину. Вілкас залишилася в стороні. Увесь тягар розслідування впав на Олега. Дивіться в 31 серії «Розтин покаже» як впорається з цим капітан Гончар.</p> <p>Камери спостереження показали, злочинці напали зненацька, усіх розстріляли й забрали гроші. На чому вони приїхали й поїхали — невідомо. Жодних суттєвих зачіпок. У 31 серії «Розтин покаже» Зиновій Вікентійович виявив невеличку деталь. Зброя й кулі, якими було скоєне вбивство, унікальні. Ніхто ще їх не використовував для такого «брудного діла». Проте цього недостатньо. Ані слідів взуття, ані недопалків, ані біологічних ознак на місці злочину не знайдено. Раптово в серіалі «Розтин покаже» 31 серія обговорення перериває телефонний дзвінок.</p> <p>Капітану Гончару повідомили, їхнє бюро відсторонили від розслідування. Мовляв, справа про інкасаторів занадто серйозна й «не по зубах» слідчим. І звісно ж, це діло рук Роберта Адольфовича. Він переймається через репутацію і не хоче брати таку відповідальність на себе. Хитрий крок! Що ж, у серіалі «Розтин покаже» 31 серія на Олега й Інгу перекинули усю брудну роботу.</p> <p>Слідча група миттю виїхала на місце злочину. У закинутій будівлі вони знайшли три тіла людей. Неозброєним оком видно — це чергове вбивство. Злочинці постаралися й замели за собою всі сліди. Навіть особу померлих нереально встановити: знищені родимки, фаланги пальців, очі. Уся надія тільки на розтин.</p> <p>У серіалі «Розтин покаже» 31 серія Роберт Адольфович знову промахнувся із вибором справи. Так чи інакше, він повинен вирішити, за яке вбивство вони відповідатимуть. Схоже, що гонитва за легким хлібом призведе до втрати репутації бюро. Ох і наробив «начальник» проблем. Що він вибере: власну репутацію чи командну?</p> <p>Дивіться онлайн серіал «Розтин покаже» 31 серія й дізнайтесь першими, чи зрушились із мертвої точки розслідування масових вбивств.</p> <p>Якщо ви пропустили попередні серії — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-30">«Розтин покаже» 30 серія</a>.</p>

Жорстока розправа над дев’ятьма чоловіками

Всі серії | Сезон 1

Жорстока розправа над дев’ятьма чоловіками

Банда «Вендети» масово розстріляла з автоматів шістьох інкасаторів посеред білого дня! Що це: ігри зі смертю чи замовне вбивство?

Здається, у серіалі «Розтин покаже» 31 серія від 06.03.2019 Інга залишилася без діла, кульові рани знімають усі питання про причину смерті. Та й записи з відеокамер говорять про час злочину. Вілкас залишилася в стороні. Увесь тягар розслідування впав на Олега. Дивіться в 31 серії «Розтин покаже» як впорається з цим капітан Гончар.

Камери спостереження показали, злочинці напали зненацька, усіх розстріляли й забрали гроші. На чому вони приїхали й поїхали — невідомо. Жодних суттєвих зачіпок. У 31 серії «Розтин покаже» Зиновій Вікентійович виявив невеличку деталь. Зброя й кулі, якими було скоєне вбивство, унікальні. Ніхто ще їх не використовував для такого «брудного діла». Проте цього недостатньо. Ані слідів взуття, ані недопалків, ані біологічних ознак на місці злочину не знайдено. Раптово в серіалі «Розтин покаже» 31 серія обговорення перериває телефонний дзвінок.

Капітану Гончару повідомили, їхнє бюро відсторонили від розслідування. Мовляв, справа про інкасаторів занадто серйозна й «не по зубах» слідчим. І звісно ж, це діло рук Роберта Адольфовича. Він переймається через репутацію і не хоче брати таку відповідальність на себе. Хитрий крок! Що ж, у серіалі «Розтин покаже» 31 серія на Олега й Інгу перекинули усю брудну роботу.

Слідча група миттю виїхала на місце злочину. У закинутій будівлі вони знайшли три тіла людей. Неозброєним оком видно — це чергове вбивство. Злочинці постаралися й замели за собою всі сліди. Навіть особу померлих нереально встановити: знищені родимки, фаланги пальців, очі. Уся надія тільки на розтин.

У серіалі «Розтин покаже» 31 серія Роберт Адольфович знову промахнувся із вибором справи. Так чи інакше, він повинен вирішити, за яке вбивство вони відповідатимуть. Схоже, що гонитва за легким хлібом призведе до втрати репутації бюро. Ох і наробив «начальник» проблем. Що він вибере: власну репутацію чи командну?

Дивіться онлайн серіал «Розтин покаже» 31 серія й дізнайтесь першими, чи зрушились із мертвої точки розслідування масових вбивств.

Якщо ви пропустили попередні серії — переходьте за посиланням і дивіться «Розтин покаже» 30 серія.