Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: «Мальовниче» вбивство закоханих: наркотичне марення чи помста?
<p>От як воно буває: приходиш допомогти з прибиранням господарці квартири, а замість побутової хімії і приладдя знаходиш тіло мертвої хазяйки і її коханця. Хто міг вчинити жорстоку розправу над «голубками»? Подробиці далі в серіалі «Розтин покаже».</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">«Розтин покаже»</a> 32 серія від 07.03.2019 Інга запропонувала Олегу й Зиновію Вікентійовичу провести час разом: сходити в бар, випити, відпочити. Тим більше, вони ж, як справжня сім’я. Але думати про релакс поки зашвидко. Спочатку робота!</p> <p>Зиновій Вікентійович уже встиг «погосподарювати» на місці злочину. Він виявив купу слідів: відбиток ноги злочинця, дерев’яна тирса, сліди крові. Що ж, злочинець дуже спішив, раз залишив після себе такий «букет» сюрпризів. Але до чого таки поспіх? Відповідь шукайте в серіалі «Розтин покаже» 32 серія.</p> <p>Поверхневий огляд Вілкас дав дуже цікаві деталі: померла була наркоманкою. Про це свідчать розширені зіниці, а також розчухані руки. Крім того, у дівчини перелом основи черепа. Дуже багато знаків питань. Прояснить ситуацію тільки розтин у 32 серії.</p> <p>Інга не гає часу й починає оглядати інший труп. Те, що вона побачила в серіалі «Розтин покаже» 32 серія, шокувало навіть досвідченого судмедексперта. На тілі померлого живого місця не має! Воно понівечене глибокими слідами від ножа.18 колото-різаних ран! Це ж у голові не вкладається. Проте сподіватися поки нема на що. Більше в 32 серії покаже розтин.</p> <p>А Зиновій Вікентійович приглядів для себе «цікаві штучки». У квартирі вбитих повсюди розкидані нашийники, батоги й інші мазохістські речі. Але цнотливості Зиновія немає місця: він думає, що у квартирі повинні бути собаки та коні! Сміх тай годі! Чи сподобав собі чоловік нове заняття? Дивіться онлайн «Розтин покаже» 32 серія.</p> <p>На допомогу слідчим у серіалі «Розтин покаже» від 07.03.2019 прийшла сусідка, яка в ту ніч усе чула. Вона розповіла, загиблі такого шуму наробили своїми «витівками», що поставили на вуха весь дім! Тому сусід Сергій пішов розбиратися з хуліганами. Очевидно, йому не відчинили дверей. Хлопець був у такій люті, що взяв сокиру й давай по дверях гатити! Чи довів гнів Сергія до гріха? Не гайте часу — дивіться онлайн «Розтин покаже» 32 серія.</p> <p><strong>Дізнайтесь першими, хто вчинив криваву розправу над закоханими.</strong></p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-31">«Розтин покаже» 31 серія</a>.</p>

«Мальовниче» вбивство закоханих: наркотичне марення чи помста?

Всі серії | Сезон 1

«Мальовниче» вбивство закоханих: наркотичне марення чи помста?

От як воно буває: приходиш допомогти з прибиранням господарці квартири, а замість побутової хімії і приладдя знаходиш тіло мертвої хазяйки і її коханця. Хто міг вчинити жорстоку розправу над «голубками»? Подробиці далі в серіалі «Розтин покаже».

У серіалі «Розтин покаже» 32 серія від 07.03.2019 Інга запропонувала Олегу й Зиновію Вікентійовичу провести час разом: сходити в бар, випити, відпочити. Тим більше, вони ж, як справжня сім’я. Але думати про релакс поки зашвидко. Спочатку робота!

Зиновій Вікентійович уже встиг «погосподарювати» на місці злочину. Він виявив купу слідів: відбиток ноги злочинця, дерев’яна тирса, сліди крові. Що ж, злочинець дуже спішив, раз залишив після себе такий «букет» сюрпризів. Але до чого таки поспіх? Відповідь шукайте в серіалі «Розтин покаже» 32 серія.

Поверхневий огляд Вілкас дав дуже цікаві деталі: померла була наркоманкою. Про це свідчать розширені зіниці, а також розчухані руки. Крім того, у дівчини перелом основи черепа. Дуже багато знаків питань. Прояснить ситуацію тільки розтин у 32 серії.

Інга не гає часу й починає оглядати інший труп. Те, що вона побачила в серіалі «Розтин покаже» 32 серія, шокувало навіть досвідченого судмедексперта. На тілі померлого живого місця не має! Воно понівечене глибокими слідами від ножа.18 колото-різаних ран! Це ж у голові не вкладається. Проте сподіватися поки нема на що. Більше в 32 серії покаже розтин.

А Зиновій Вікентійович приглядів для себе «цікаві штучки». У квартирі вбитих повсюди розкидані нашийники, батоги й інші мазохістські речі. Але цнотливості Зиновія немає місця: він думає, що у квартирі повинні бути собаки та коні! Сміх тай годі! Чи сподобав собі чоловік нове заняття? Дивіться онлайн «Розтин покаже» 32 серія.

На допомогу слідчим у серіалі «Розтин покаже» від 07.03.2019 прийшла сусідка, яка в ту ніч усе чула. Вона розповіла, загиблі такого шуму наробили своїми «витівками», що поставили на вуха весь дім! Тому сусід Сергій пішов розбиратися з хуліганами. Очевидно, йому не відчинили дверей. Хлопець був у такій люті, що взяв сокиру й давай по дверях гатити! Чи довів гнів Сергія до гріха? Не гайте часу — дивіться онлайн «Розтин покаже» 32 серія.

Дізнайтесь першими, хто вчинив криваву розправу над закоханими.

Якщо ви пропустили попередню серію — переходьте за посиланням і дивіться «Розтин покаже» 31 серія.