Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Остання справа Олега: навала зомбі
<p>Олег вирішив піти з детективного бюро. Степан Степанович вважає, що це через нестерпність Інги. Невже Гончар дійсно готовий покинути улюблену роботу через судмедексперта з поганим характером?</p> <p><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">Розтин покаже</a> 9 серія від 24.01.2019 Олег і Інга взялися за свою, можливо, останню спільну справу.</strong></p> <p>Поки Олегу шукають заміну, він ще працює в одній команді з Вілкас і Зіновієм Вікентійовичем. Як виявилося, знайти нового слідчого не так вже й просто - адже бюро знаходиться в чорному списку... Кого знайдуть на заміну Олегу Гончару, і чи знайдуть? Дивіться в детективі Розтин покаже 9 серія.</p> <p><strong>Олег і Інга розслідували справу про вбивство директора похоронного бюро.</strong></p> <p>Співробітники виявили жінку в її кабінеті - вона була вже мертва. Хтось зарубав нещасну сокирою і залишив безліч відбитків пальців і на знарядді вбивства, і по всьому місцю злочину. Здавалося б, що тут розслідувати? Все очевидно! Але чи так це? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться нову закручену детективну історію в серіалі Розтин покаже 9 серія.</p> <p>Відбитки належали якомусь Михайлу Таманіну. Олег і Інга впевнено вирушили заарештовувати вбивцю і несподівано виявили... Що Михайло помер три дні тому! Що це - навала зомбі? Або чийсь витончений план? Живий чоловік чи мертвий? Дізнайтеся відповідь прямо зараз - дивіться Розтин покаже 9 серія.</p> <p>Марк все ще не може заспокоїтися і продовжує брати в облогу Інгу. Він навіть запросив її на вихідні в Париж! Що найцікавіше, таку пропозицію отримала не вона одна. Марк почав крутити роман із подругою Інги. Тоді які у нього плани на колишню? Дивіться в серіалі Розтин покаже 9 серія.</p> <p>А ось саму Інгу набагато більше турбує звільнення Олега, ніж борсання колишнього чоловіка. Детектив і судмедексперт продовжують вести свою тиху війну, проте не схоже, щоб Інга була рада звільненню суперника. Вона намагається з'ясувати, через кого Олег так несподівано вирішив кинути роботу. Відповідь вас здивує - дивіться серіал Розтин покаже 9 серія від 24.01.2019 на сайті Teleportal.ua</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vipusk-8">Розтин покаже 8 серія</a></p>

Остання справа Олега: навала зомбі

Всі серії | Сезон 1

Остання справа Олега: навала зомбі

Олег вирішив піти з детективного бюро. Степан Степанович вважає, що це через нестерпність Інги. Невже Гончар дійсно готовий покинути улюблену роботу через судмедексперта з поганим характером?

У серіалі Розтин покаже 9 серія від 24.01.2019 Олег і Інга взялися за свою, можливо, останню спільну справу.

Поки Олегу шукають заміну, він ще працює в одній команді з Вілкас і Зіновієм Вікентійовичем. Як виявилося, знайти нового слідчого не так вже й просто - адже бюро знаходиться в чорному списку... Кого знайдуть на заміну Олегу Гончару, і чи знайдуть? Дивіться в детективі Розтин покаже 9 серія.

Олег і Інга розслідували справу про вбивство директора похоронного бюро.

Співробітники виявили жінку в її кабінеті - вона була вже мертва. Хтось зарубав нещасну сокирою і залишив безліч відбитків пальців і на знарядді вбивства, і по всьому місцю злочину. Здавалося б, що тут розслідувати? Все очевидно! Але чи так це? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться нову закручену детективну історію в серіалі Розтин покаже 9 серія.

Відбитки належали якомусь Михайлу Таманіну. Олег і Інга впевнено вирушили заарештовувати вбивцю і несподівано виявили... Що Михайло помер три дні тому! Що це - навала зомбі? Або чийсь витончений план? Живий чоловік чи мертвий? Дізнайтеся відповідь прямо зараз - дивіться Розтин покаже 9 серія.

Марк все ще не може заспокоїтися і продовжує брати в облогу Інгу. Він навіть запросив її на вихідні в Париж! Що найцікавіше, таку пропозицію отримала не вона одна. Марк почав крутити роман із подругою Інги. Тоді які у нього плани на колишню? Дивіться в серіалі Розтин покаже 9 серія.

А ось саму Інгу набагато більше турбує звільнення Олега, ніж борсання колишнього чоловіка. Детектив і судмедексперт продовжують вести свою тиху війну, проте не схоже, щоб Інга була рада звільненню суперника. Вона намагається з'ясувати, через кого Олег так несподівано вирішив кинути роботу. Відповідь вас здивує - дивіться серіал Розтин покаже 9 серія від 24.01.2019 на сайті Teleportal.ua

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Розтин покаже 8 серія