Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Ящик Пандори відкрито: повернення Інги Вілкас
<p>Який сенс кудись лізти, якщо не ризикувати? Інга дотримується цього принципу в будь-якій ситуації, будь то скелелазіння або розслідування вбивства. Так що її життя точно не можна назвати нудним!</p> <p>Головна героїня серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">Розтин покаже </a>1 серія від 14.01.2019 - ризикова жінка, яка легко знаходить пригоди на свою голову. Приїхала додому після довгої відсутності і виявила поліцію під під'їздом? Треба розібратися! Почувши про те, що підліток зібрався покінчити життя самогубством, а правоохоронці не діють, Інга тут же схопила своє альпіністське спорядження і полізла рятувати хлопчика. Дивіться в серіалі Розтин покаже 1 серія, як героїня тріумфально повернулася додому.</p> <p>Інга довго була відсутня в рідному місті після скандалу на попередньому місці роботи. Однак тепер їй доведеться затриматися вдома, адже її батько тяжко хворий...</p> <p><strong>Доля Інги Вілкас така, що вона не може просто доїхати з точки А в точку Б, не знайшовши якісь неприємності!</strong></p> <p>Дорогою до лікарні жінка зовсім випадково натрапила на працівників детективного бюро, в якому вона колись працювала. Звичайно ж, вона не могла мовчки пройти повз: Інзі обов'язково потрібно було втрутитися в розслідування! Вона тут же вказала на те, що смерть жертви - не самогубство. Інзі це ясно, як божий день, і вона не винна, що місцевий судмедексперт не може побачити такі очевидні речі... Подивіться на справжнього експерта в дії - включайте кримінальний детектив Розтин покаже 1 серія!</p> <p>Детектив Олег Гончар тут же звернув увагу на неординарні здібності Інги. Він прослідив за нею до лікарні і попросив про допомогу... І що могла йому відповісти жінка, яка завжди носить з собою похідний набір судмедексперта? Звичайно ж, «так»! У серіалі Розтин покаже 1 серія Інга Вілкас повернулася у справу.</p> <p>Колишній начальник Інги Степан Степанович запропонував їй повернутися на роботу в детективне бюро. Інга була категорично проти, поки не дізналася одну маленьку деталь: адвокат головного підозрюваного - її колишній чоловік... Не пропустіть захоплюючу детективну історію у новому серіалі телеканалу ICTV Розтин покаже 1 серія від 14.01.2019 - дивіться прем'єру онлайн на сайті Teleportal.ua!</p>

Ящик Пандори відкрито: повернення Інги Вілкас

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Ящик Пандори відкрито: повернення Інги Вілкас

Який сенс кудись лізти, якщо не ризикувати? Інга дотримується цього принципу в будь-якій ситуації, будь то скелелазіння або розслідування вбивства. Так що її життя точно не можна назвати нудним!

Головна героїня серіалу Розтин покаже 1 серія від 14.01.2019 - ризикова жінка, яка легко знаходить пригоди на свою голову. Приїхала додому після довгої відсутності і виявила поліцію під під'їздом? Треба розібратися! Почувши про те, що підліток зібрався покінчити життя самогубством, а правоохоронці не діють, Інга тут же схопила своє альпіністське спорядження і полізла рятувати хлопчика. Дивіться в серіалі Розтин покаже 1 серія, як героїня тріумфально повернулася додому.

Інга довго була відсутня в рідному місті після скандалу на попередньому місці роботи. Однак тепер їй доведеться затриматися вдома, адже її батько тяжко хворий...

Доля Інги Вілкас така, що вона не може просто доїхати з точки А в точку Б, не знайшовши якісь неприємності!

Дорогою до лікарні жінка зовсім випадково натрапила на працівників детективного бюро, в якому вона колись працювала. Звичайно ж, вона не могла мовчки пройти повз: Інзі обов'язково потрібно було втрутитися в розслідування! Вона тут же вказала на те, що смерть жертви - не самогубство. Інзі це ясно, як божий день, і вона не винна, що місцевий судмедексперт не може побачити такі очевидні речі... Подивіться на справжнього експерта в дії - включайте кримінальний детектив Розтин покаже 1 серія!

Детектив Олег Гончар тут же звернув увагу на неординарні здібності Інги. Він прослідив за нею до лікарні і попросив про допомогу... І що могла йому відповісти жінка, яка завжди носить з собою похідний набір судмедексперта? Звичайно ж, «так»! У серіалі Розтин покаже 1 серія Інга Вілкас повернулася у справу.

Колишній начальник Інги Степан Степанович запропонував їй повернутися на роботу в детективне бюро. Інга була категорично проти, поки не дізналася одну маленьку деталь: адвокат головного підозрюваного - її колишній чоловік... Не пропустіть захоплюючу детективну історію у новому серіалі телеканалу ICTV Розтин покаже 1 серія від 14.01.2019 - дивіться прем'єру онлайн на сайті Teleportal.ua!