Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Маніяк-віртуоз і таємниця смерті пластичного хірурга
<p>Степан Степанович умовив Інгу повернутися до бюро. Олега трохи дратує самоуправство напарниці, однак мудрий Степанич вважає, що суперництво тільки на користь молодому детективу.</p> <p><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet">Розтин покаже</a> 2 серія від 14.01.2019 Інга Вілкас та її ящик Пандори офіційно приєдналися до слідства.</strong></p> <p>У цій серії детективи розслідували криваве вбивство. Якийсь божевільний порізав жінку візерунками і випустив із тіла всю кров. Зіновій Вікентійович, місцевий криміналіст і в минулому судмедексперт, впевнений у тому, що це - справа рук маніяка. А ось Інга, що потіснила чоловіка з посади, з ним не згодна. Вілкас вважає, що працював професіонал, який прекрасно вміє поводитися зі скальпелем. Дивіться, як Інга показує своє вміння «читати» тіло в серіалі Розтин покаже 2 серія!</p> <p>Жертва виявилася дружиною пластичного хірурга, якого вбили два роки тому. Більш того, Інга прекрасно пам'ятає цю справу - адже її вів її батько. Вона відправилася до нього в лікарню, щоб дізнатися більше подробиць... Дивіться, що вона дізналася у кримінальному детективі Розтин покаже 2 серія!</p> <p>Здається, версія щодо маніяка підтвердилася: детективи виявили, що в 1994 році було п'ять подібних вбивств, які так і не розкрили. Невже вбивця повернувся? Незважаючи на всі ознаки роботи маніяка, Інга не погоджується зі своїми колегами. Вона бачить відмінності в роботі вбивці тоді і зараз, але як це довести?</p> <p>У пошуках істини Інга вирушає до дочки загиблого пластичного хірурга, яка вважає, що знає, хто вбивця її батька. Але чи так це? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Розтин покаже 2 серія.</p> <p>Інзі довелося звернутися за допомогою до колишнього чоловіка. Марк почав ревнувати її до Олега, вважаючи, що між його колишньою і детективом щось відбувається. Інзі це тільки на руку - вона не проти помучити чоловіка, який одного разу її зрадив. Хоча, насправді, її відносини з Олегом далекі від ідеальних - поки що детектив і судмедексперт ніяк не можуть притертися один до одного і почати працювати нормально... Олега обурюють методи роботи Інги, а та нескінченно підколює свого нового напарника. Ситуація поки що не збирається змінюватися, так що цим двом доводиться якось знаходити спільну мову! Слідкуйте за пригодами незвичайної парочки в серіалі Розтин покаже 2 серія від 14.01.2019 на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/vskrytie-pokazhet/sezon-1/vypusk-1">Розтин покаже 1 серія</a></p>

Маніяк-віртуоз і таємниця смерті пластичного хірурга

Всі серії | Сезон 1

Маніяк-віртуоз і таємниця смерті пластичного хірурга

Степан Степанович умовив Інгу повернутися до бюро. Олега трохи дратує самоуправство напарниці, однак мудрий Степанич вважає, що суперництво тільки на користь молодому детективу.

У серіалі Розтин покаже 2 серія від 14.01.2019 Інга Вілкас та її ящик Пандори офіційно приєдналися до слідства.

У цій серії детективи розслідували криваве вбивство. Якийсь божевільний порізав жінку візерунками і випустив із тіла всю кров. Зіновій Вікентійович, місцевий криміналіст і в минулому судмедексперт, впевнений у тому, що це - справа рук маніяка. А ось Інга, що потіснила чоловіка з посади, з ним не згодна. Вілкас вважає, що працював професіонал, який прекрасно вміє поводитися зі скальпелем. Дивіться, як Інга показує своє вміння «читати» тіло в серіалі Розтин покаже 2 серія!

Жертва виявилася дружиною пластичного хірурга, якого вбили два роки тому. Більш того, Інга прекрасно пам'ятає цю справу - адже її вів її батько. Вона відправилася до нього в лікарню, щоб дізнатися більше подробиць... Дивіться, що вона дізналася у кримінальному детективі Розтин покаже 2 серія!

Здається, версія щодо маніяка підтвердилася: детективи виявили, що в 1994 році було п'ять подібних вбивств, які так і не розкрили. Невже вбивця повернувся? Незважаючи на всі ознаки роботи маніяка, Інга не погоджується зі своїми колегами. Вона бачить відмінності в роботі вбивці тоді і зараз, але як це довести?

У пошуках істини Інга вирушає до дочки загиблого пластичного хірурга, яка вважає, що знає, хто вбивця її батька. Але чи так це? Дізнайтеся прямо зараз - дивіться серіал Розтин покаже 2 серія.

Інзі довелося звернутися за допомогою до колишнього чоловіка. Марк почав ревнувати її до Олега, вважаючи, що між його колишньою і детективом щось відбувається. Інзі це тільки на руку - вона не проти помучити чоловіка, який одного разу її зрадив. Хоча, насправді, її відносини з Олегом далекі від ідеальних - поки що детектив і судмедексперт ніяк не можуть притертися один до одного і почати працювати нормально... Олега обурюють методи роботи Інги, а та нескінченно підколює свого нового напарника. Ситуація поки що не збирається змінюватися, так що цим двом доводиться якось знаходити спільну мову! Слідкуйте за пригодами незвичайної парочки в серіалі Розтин покаже 2 серія від 14.01.2019 на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Розтин покаже 1 серія