Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Зареєструйся – буде цікавіше!

Юрчишини

Сезон 1
16+

Що робити, якщо батько – злочинець, а син – поліцейський? Юрчишини такі різні, але все-таки вони сім'я. Різношерста, дивна, зовсім неідеальна - але все ж таки сім'я... Дивись з 9 квітня на Teleportal!

Всі серії: Сезон 1

Юрчишини

Що робити, якщо батько – злочинець, а син – поліцейський? Юрчишини такі різні, але все-таки вони сім'я. Різношерста, дивна, зовсім неідеальна - але все ж таки сім'я... Дивись з 9 квітня на Teleportal!


Новий україномовний ситком телеканалу ICTV показує метушливі будні сім'ї Юрчишиних.

Серіал Юрчишин - це величезна кількість доброго гумору, історії про сімейне життя, любові і роботу. Тут є місце як для сімейних негараздів, так і для завзятих пригод - показано життя поліцейського і банди кримінальників, патрулі, авантюри і багато іншого.


Один з головних героїв серіалу Юрчишин Ігор - патрульний поліцейський, який живе разом зі своєю сестрою і племінником. Його життя круто міняється, коли додому повертається батько.

Старший Юрчишин – Микола Миколайович на прізвисько Нік-Нік – тільки-но вийшов із в'язниці. Він із жахом дізнався про те, чим займається його спадкоємець. Син-поліцейський для такого досвідченого злочинця, як Нік-Нік – це абсолютно «не по поняттях», самі розумієте.


Син був не єдиним розчаруванням для Нік-Ніка, коли він повернувся на волю

Батько сімейства Юрчишини провів найкращі роки свого життя у в'язниці заради рідної банди, і яку винагороду він отримав? Ніхто навіть не згадав про те, що зробив старий Нік-Нік заради «братви»! Глава кримінального співтовариства Брюс Лі просто кинув «брата», який повернувся на свободу. Тепер Нік-Нік сам за себе... Чоловік знаходить роботу на одній із місцевих автостоянок. Ось так і склалося життя для Миколи Миколайовича Юрчишина – спочатку зв'язався із братвою, а тепер живе із сином-поліцейським і працює сторожем. Дивіться ситком Юрчишини на сайті Teleportal.ua - вас чекає багато несподіваних і веселих моментів!


Ще одна центральна героїня комедії Юрчишин - дочка Нік-Ніка Олена, яка ніяк не може знайти своє місце в житті

У Олени в житті немає нічого постійного, окрім сина Тараса. Жінка самотня, у неї немає постійної роботи і чітких планів на майбутнє.

Як і будь-яка нормальна людина, Олена хоче великої і чистої любові. Але поки що у неї чомусь не дуже виходить. Вона час від часу призводить додому чергового кандидата в «принци», але жоден із них не затримується надовго. До того ж, «женихи» Олени виводять з себе і Ігоря, і Нік-Ніка. Дивіться, як героїня комедії Юрчишин намагається влаштувати своє особисте життя і не розсваритися зі своїми домашніми!


Ще один головний біль Олени – це її син Тарас, наймолодший герой серіалу Юрчишини.

Тарас, як і всякий хлопчисько, постійно підкидає своїй матері нові проблеми і клопоти. Хлопчик сильно рівняється на  діда, який так раптово з`явився у житті сім`ї. Тарас вважає Нік-Ніка неймовірно крутим. Що хорошого може вирости з хлопчаки, який орієнтується на колишнього кримінальника? Дивіться, як зростає і розважається наймолодший член сім'ї Юрчишини онлайн!

Героям ситкому Юрчишини доводиться докладати титанічних зусиль, щоб уживатися під одним дахом. Нік-Нік не може забути своє кримінальне минуле і злиться на сина-зрадника; Лена більше зайнята своїм особистим життям, ніж усім іншим; а Тарас завжди знаходить, якими неприємностями зайняти всю сім'ю! Нік-Ніку раз у раз доводиться вирішувати проблеми онука, що робить дідуся справжнім героєм в очах хлопчака.

У серіалі Юрчишин є не тільки гумор і сімейні негаразди, а й справжні пригоди. Мало того, що Ігор ніяк не може знайти спільну мову з батьком, який ображений на сина за вибір професії, так йому ще й довелося заарештувати свого старого! Брюс Лі і стара банда не посоромилися підставити свого колишнього товариша і брата...

Як Юрчишини знаходили спільну мову? Чи вийшло у Ігоря врятувати батька від в'язниці? Чи знайшла Олена свого єдиного? Дивіться в ситкомі Юрчишин на сайті Teleportal.ua!


Головну роль в серіалі Юрчишини зіграв улюблений багатьма актор і комік Георгій Делієв. Більшості українців він відомий по найпопулярнішому проекту Маски-шоу.

Режисер серіалу Юрчишин – Олександр Березань, відомий за такими роботами, як «Шляхетні волоцюги», «Антиснайпер» і ін.

Головний сценарист – креативний продюсер каналу ICTV Олексій Васильєв

У ролях: Георгій Делієв, Леся Самаєва, Володимир Канівець, Валерій Швець, Олександр Мельник, Валентина Вовченко, Святослав Жмурко, Олександр Мельник, Катерина Варченко, Володимир Ращук, Євгенія Мякенький, Анатолій Зіновенко і Дмитро Вівчарюк