Зареєструйся – буде цікавіше!
Video: Батя відкинувся: Нік-Нік повертається додому
<p>У житті Ігоря Юрчишина не так вже й багато злетів і падінь. Він щиро любить свою роботу. Живе разом із сестрою, іноді лається з її залицяльниками... Але в один прекрасний момент цьому розміреному спокійному життю настав кінець.</p> <p><strong>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">Юрчишини</a> 1 серія від 09.04.2019 вас чекають погоні, перестрілки і возз'єднання сім'ї!</strong></p> <p>Головний герой серіалу Ігор Юрчишин працює в патрульній поліції. Єдине, що йому не подобається – це не дуже розумні напарниці, а в іншому його все влаштовує. Чому Ігор не хоче працювати з жінками? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Юрчишини 1 серія.</p> <p><strong>Юрчишини живуть однією великою родиною – Ігор, його сестра Олена і племінник Тарас.</strong></p> <p>Хлопчисько вчиться в кулінарному училищі і захоплюється репом. Як і всі дітлахи в його віці, Тарас дуже старається бути крутим. Хлопчика дратують залицяльники матері, які постійно міняються. «Женихи» не тільки не поспішають пропонувати Олені руку і серце, але й із задоволенням сидять у неї на шиї. Тарас теж не відстає – раз у раз просить у матері грошей. В 1 серії ситкому Юрчишини шибеник відзначав свій день народження. І він вийшов незабутнім!</p> <p><strong>Свято виявилося багатим на сюрпризи.</strong></p> <p>Несподівано додому повернувся голова сімейства – Микола Миколайович Юрчишин. Ні Ігор, ні Олена не чекали появи блудного батька. Справа в тому, що Нік-Нік – так прозвали старшого Юрчишина – останні десять років провів у в'язниці. Він гадки не має, чим тепер займається його спадкоємець... Як пройшла перша зустріч батька, який повернувся з в’язниці, і сина-поліцейського? Дивіться в серіалі Юрчишини 1 серія.</p> <p><strong>Олена втратила роботу.</strong></p> <p>Мало було жінці бід, так тепер ще й звільнили! Але ж вона так хотіла купити подарунок для сина... Зневірившись, Юрчишина звернулася за порадою до подруги. Вона тут же знайшла вихід із ситуації і запропонувала Олені попрацювати стриптизеркою. Як пройшов її перший робочий день? Чому Олені довелося червоніти перед сином? Дивіться ситком Юрчишин 1 серія від 09.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua – стежте за пригодами веселої сімейки.</p>

Батя відкинувся: Нік-Нік повертається додому

Всі серії: дивись з початку сезону
Всі випуски: дивись з початку сезону

Батя відкинувся: Нік-Нік повертається додому

У житті Ігоря Юрчишина не так вже й багато злетів і падінь. Він щиро любить свою роботу. Живе разом із сестрою, іноді лається з її залицяльниками... Але в один прекрасний момент цьому розміреному спокійному життю настав кінець.

У ситкомі Юрчишини 1 серія від 09.04.2019 вас чекають погоні, перестрілки і возз'єднання сім'ї!

Головний герой серіалу Ігор Юрчишин працює в патрульній поліції. Єдине, що йому не подобається – це не дуже розумні напарниці, а в іншому його все влаштовує. Чому Ігор не хоче працювати з жінками? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Юрчишини 1 серія.

Юрчишини живуть однією великою родиною – Ігор, його сестра Олена і племінник Тарас.

Хлопчисько вчиться в кулінарному училищі і захоплюється репом. Як і всі дітлахи в його віці, Тарас дуже старається бути крутим. Хлопчика дратують залицяльники матері, які постійно міняються. «Женихи» не тільки не поспішають пропонувати Олені руку і серце, але й із задоволенням сидять у неї на шиї. Тарас теж не відстає – раз у раз просить у матері грошей. В 1 серії ситкому Юрчишини шибеник відзначав свій день народження. І він вийшов незабутнім!

Свято виявилося багатим на сюрпризи.

Несподівано додому повернувся голова сімейства – Микола Миколайович Юрчишин. Ні Ігор, ні Олена не чекали появи блудного батька. Справа в тому, що Нік-Нік – так прозвали старшого Юрчишина – останні десять років провів у в'язниці. Він гадки не має, чим тепер займається його спадкоємець... Як пройшла перша зустріч батька, який повернувся з в’язниці, і сина-поліцейського? Дивіться в серіалі Юрчишини 1 серія.

Олена втратила роботу.

Мало було жінці бід, так тепер ще й звільнили! Але ж вона так хотіла купити подарунок для сина... Зневірившись, Юрчишина звернулася за порадою до подруги. Вона тут же знайшла вихід із ситуації і запропонувала Олені попрацювати стриптизеркою. Як пройшов її перший робочий день? Чому Олені довелося червоніти перед сином? Дивіться ситком Юрчишин 1 серія від 09.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua – стежте за пригодами веселої сімейки.