Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Юрчишини на конкурсі талантів: реп, корупція і лихе око
<p>У родині Юрчишиних зростає юний талант. Тарас запросив всіх своїх родичів на конкурс у кулінарному училищі. Як пройшов концерт, і чи вийшло у хлопчика не осоромитися? Дивіться в ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">Юрчишини</a> 10 серія від 17.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p><strong>Олена впевнена: вона приносить своєму синові нещастя.</strong></p> <p>З деяких пір Юрчишина впевнена в тому, що у неї лихе око. Варто їй прийти підтримати Тараса, як у нього починаються неприємності! Одного у хлопчика голос пропав, наступного він порізав палець... Чи справді мама так негативно впливає на сина? Що трапилося з Тариком цього разу? Дивіться в ситкомі Юрчишини 10 серія.</p> <p><strong>Ігор порадив своїй напарниці частіше проявляти ініціативу.</strong></p> <p>Навчив на свою голову! Ірочка через свої активні дії не тільки сама потрапляє в неприємності, але і втягує в них Юрчишина. Що сталося з парочкою поліцейських цього разу? Як пройшла зустріч з іногородніми колегами? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Юрчишини 10 серія від 17.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/seriya-9">Юрчишини 9 серія</a>.</p>

Юрчишини на конкурсі талантів: реп, корупція і лихе око

Всі серії | Сезон 1

Юрчишини на конкурсі талантів: реп, корупція і лихе око

У родині Юрчишиних зростає юний талант. Тарас запросив всіх своїх родичів на конкурс у кулінарному училищі. Як пройшов концерт, і чи вийшло у хлопчика не осоромитися? Дивіться в ситкомі Юрчишини 10 серія від 17.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Олена впевнена: вона приносить своєму синові нещастя.

З деяких пір Юрчишина впевнена в тому, що у неї лихе око. Варто їй прийти підтримати Тараса, як у нього починаються неприємності! Одного у хлопчика голос пропав, наступного він порізав палець... Чи справді мама так негативно впливає на сина? Що трапилося з Тариком цього разу? Дивіться в ситкомі Юрчишини 10 серія.

Ігор порадив своїй напарниці частіше проявляти ініціативу.

Навчив на свою голову! Ірочка через свої активні дії не тільки сама потрапляє в неприємності, але і втягує в них Юрчишина. Що сталося з парочкою поліцейських цього разу? Як пройшла зустріч з іногородніми колегами? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Юрчишини 10 серія від 17.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Юрчишини 9 серія.