Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Юрчишини поїхали в ліс
<p>Олена вирішила нарешті помирити батька і брата. У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">Юрчишини</a> 12 серія від 18.04.2019 вся сім'я поїхала на природу!</p> <p><strong>Постійні сварки Нік-Ніка та Ігоря заважають жити іншим членам сім'ї.</strong></p> <p>Яна подала Олені ідею – поїхати в ліс. Колись Юрчишини проводили вільний час на природі, у них навіть було «своє місце». Чи змогли спогади відновити теплі стосунки між Ігорем і Нік-Ніком? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Юрчишини 12 серія онлайн.</p> <p><strong>У лісі почалися справжні пригоди.</strong></p> <p>Жінки залишили Нік-Ніка та Ігоря наодинці, щоб вони змогли поспілкуватися по душах. Поки батько і син сварилися і згадували минуле, Олена і Яна намагалися відбитися від нав'язливих докучань чоловіків. Найбільше пощастило Тарасу – він познайомився зі справжньою знаменитістю! Кого він зустрів у лісі?</p> <p>Дивіться в серіалі Юрчишини 12 серія від 18.04.2019 онлайн, як пройшла сімейна поїздка.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/seriya-11">Юрчишини 11 серія</a>.</p>

Юрчишини поїхали в ліс

Всі серії | Сезон 1

Юрчишини поїхали в ліс

Олена вирішила нарешті помирити батька і брата. У ситкомі Юрчишини 12 серія від 18.04.2019 вся сім'я поїхала на природу!

Постійні сварки Нік-Ніка та Ігоря заважають жити іншим членам сім'ї.

Яна подала Олені ідею – поїхати в ліс. Колись Юрчишини проводили вільний час на природі, у них навіть було «своє місце». Чи змогли спогади відновити теплі стосунки між Ігорем і Нік-Ніком? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Юрчишини 12 серія онлайн.

У лісі почалися справжні пригоди.

Жінки залишили Нік-Ніка та Ігоря наодинці, щоб вони змогли поспілкуватися по душах. Поки батько і син сварилися і згадували минуле, Олена і Яна намагалися відбитися від нав'язливих докучань чоловіків. Найбільше пощастило Тарасу – він познайомився зі справжньою знаменитістю! Кого він зустрів у лісі?

Дивіться в серіалі Юрчишини 12 серія від 18.04.2019 онлайн, як пройшла сімейна поїздка.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Юрчишини 11 серія.