Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ігор Юрчишин пішов у запій?
<p style="text-align:justify">Зробив гидоту – на серці радість! Нік-Нік нарешті домігся свого: підставив Ігоря по-крупному. Чи не пошкодує він про це?</p> <p style="text-align:justify">Серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">«Юрчишини»</a> 13 серія від 23.04.2019 представляє вам альтернативну реальність, у якій Ігор став бездомним алкоголіком.</p> <p style="text-align:justify">Після невдалої поїздки до лісу Нік-Нік нарешті зумів позбутися від сина-поліцейського – він вигнав Ігоря з дому. Правда, радів тато недовго: він почав думати про те, як складеться майбутнє сина. Можливо, поліцейський у сім'ї – це все ж таки краще, ніж бездомний алкоголик?.. Дивіться у ситкомі «Юрчишини» 13 серія онлайн, що робив Ігор, залишившись без даху над головою. Невже бравий поліцейський дійсно потягнувся за пляшкою?</p> <p style="text-align:justify"><strong>Юрчишини не завжди здаються дружною сім'єю, але один одного в біді не залишають.</strong></p> <p style="text-align:justify">Краща подруга Олени Юрчишиної випадково побачила, як якісь хлопчики ображають Тараса. Вона тут же доповіла його мамі про те, що трапилося. Жінки прийшли до одноголосного рішення – ніхто не сміє ображати Таріка! Дивіться в серіалі «Юрчишини» 13 серія від 23.04.2019 онлайн, як стурбована матуся і її подруга-стриптизерка рятували доросле чадо від кривдників.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/seriya-12">«Юрчишини» 12 серія</a>.</p>

Ігор Юрчишин пішов у запій?

Всі серії | Сезон 1

Ігор Юрчишин пішов у запій?

Зробив гидоту – на серці радість! Нік-Нік нарешті домігся свого: підставив Ігоря по-крупному. Чи не пошкодує він про це?

Серіал «Юрчишини» 13 серія від 23.04.2019 представляє вам альтернативну реальність, у якій Ігор став бездомним алкоголіком.

Після невдалої поїздки до лісу Нік-Нік нарешті зумів позбутися від сина-поліцейського – він вигнав Ігоря з дому. Правда, радів тато недовго: він почав думати про те, як складеться майбутнє сина. Можливо, поліцейський у сім'ї – це все ж таки краще, ніж бездомний алкоголик?.. Дивіться у ситкомі «Юрчишини» 13 серія онлайн, що робив Ігор, залишившись без даху над головою. Невже бравий поліцейський дійсно потягнувся за пляшкою?

Юрчишини не завжди здаються дружною сім'єю, але один одного в біді не залишають.

Краща подруга Олени Юрчишиної випадково побачила, як якісь хлопчики ображають Тараса. Вона тут же доповіла його мамі про те, що трапилося. Жінки прийшли до одноголосного рішення – ніхто не сміє ображати Таріка! Дивіться в серіалі «Юрчишини» 13 серія від 23.04.2019 онлайн, як стурбована матуся і її подруга-стриптизерка рятували доросле чадо від кривдників.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Юрчишини» 12 серія.