Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ігор vs Макс: кому дістанеться дівчина?
<p style="text-align:justify">Нік-Нік готується до турніру з карате, а Ігор – до візиту школярів, яким потрібно показати поліцейську дільницю. І це ще велике питання, що виявиться більш небезпечним!</p> <p style="text-align:justify"><strong>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">«Юрчишини»</a> 14 серія від 23.04.2019 Ігорю та його заклятому ворогові Максу доручили провести екскурсію для дітей.</strong></p> <p style="text-align:justify">Поліцейські спершу не дуже зраділи ідеї начальника. А потім вони з'ясували, що класна керівниця дітлахів – це... їх однокласниця Танька! Екскурсія для дітей непомітно перетворилася на чергове змагання між Юрчишиним і Царьовим. Обидва хлопця намагалися вразити дівчину будь-якими способами. Дивіться в ситкомі «Юрчишини» 14 серія, ніж вони здивували Таню.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Олена Юрчишина поміняла безліч професій.</strong></p> <p style="text-align:justify">Ким вона тільки не працювала! Одного разу вона навіть тестувала матраци. Цього разу Олені вдалося влаштуватися продавцем у секонд-хенд, проте все пішло не за планом... Дивіться в серіалі «Юрчишини» 14 серія від 23.04.2019 онлайн, як Нік-Нік прийшов розбиратися на роботу до дочки. Що він запропонував її начальниці? Дізнайтеся прямо зараз!</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/seriya-13">«Юрчишини» 13 серія</a>.</p>

Ігор vs Макс: кому дістанеться дівчина?

Всі серії | Сезон 1

Ігор vs Макс: кому дістанеться дівчина?

Нік-Нік готується до турніру з карате, а Ігор – до візиту школярів, яким потрібно показати поліцейську дільницю. І це ще велике питання, що виявиться більш небезпечним!

У ситкомі «Юрчишини» 14 серія від 23.04.2019 Ігорю та його заклятому ворогові Максу доручили провести екскурсію для дітей.

Поліцейські спершу не дуже зраділи ідеї начальника. А потім вони з'ясували, що класна керівниця дітлахів – це... їх однокласниця Танька! Екскурсія для дітей непомітно перетворилася на чергове змагання між Юрчишиним і Царьовим. Обидва хлопця намагалися вразити дівчину будь-якими способами. Дивіться в ситкомі «Юрчишини» 14 серія, ніж вони здивували Таню.

Олена Юрчишина поміняла безліч професій.

Ким вона тільки не працювала! Одного разу вона навіть тестувала матраци. Цього разу Олені вдалося влаштуватися продавцем у секонд-хенд, проте все пішло не за планом... Дивіться в серіалі «Юрчишини» 14 серія від 23.04.2019 онлайн, як Нік-Нік прийшов розбиратися на роботу до дочки. Що він запропонував її начальниці? Дізнайтеся прямо зараз!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Юрчишини» 13 серія.