Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Магнітні бурі й танці для пенсіонерів
<p style="text-align:justify">Магнітні бурі накрили всіх! У кого-то болить голова, а хтось веде себе просто неадекватно. Як погодні аномалії впливають на сімейство Юрчишиних? Давайте подивимося.</p> <p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">«Юрчишин</a></strong><strong><a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">и»</a> 15 серія від 24.04.2019 всі кинулися шукати піджак Ігоря.</strong></p> <p style="text-align:justify">Поліцейський досі живе в автівці та шукає квартиру. На жаль, ціни на однушки на сьогодні кусаються! Коли Ігор Юрчишин нарешті знайшов підходящий варіант, виявилося, що йому трохи не вистачає грошей. Господиня пообіцяла почекати до вечора. Якщо Ігор не встигне зібрати потрібну суму – квартира дістанеться іншим людям. Дивіться в ситкомі «Юрчишини» 15 серій онлайн, як Ігор намагається зняти житло.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Тарас вирішив переселитися в кімнату брата.</strong></p> <p style="text-align:justify">Кімната Ігоря звільнилася, так що у молодшого з Юрчишиних нарешті з'явився шанс облаштувати собі свій куточок. Але що робити з речами?..</p> <p style="text-align:justify"><strong>У 15 серії ситкому «Юрчишин» Нік-Нік вирішив продати всі речі неугодного сина.</strong></p> <p style="text-align:justify">Чому всій сім'ї довелося шукати зниклий піджак? Навіщо Олена пішла на танці для пенсіонерів? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Юрчишини» 15 серія від 24.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/seriya-14">«Юрчишини» 14 серія</a>.</p>

Магнітні бурі й танці для пенсіонерів

Всі серії | Сезон 1

Магнітні бурі й танці для пенсіонерів

Магнітні бурі накрили всіх! У кого-то болить голова, а хтось веде себе просто неадекватно. Як погодні аномалії впливають на сімейство Юрчишиних? Давайте подивимося.

У серіалі «Юрчишини» 15 серія від 24.04.2019 всі кинулися шукати піджак Ігоря.

Поліцейський досі живе в автівці та шукає квартиру. На жаль, ціни на однушки на сьогодні кусаються! Коли Ігор Юрчишин нарешті знайшов підходящий варіант, виявилося, що йому трохи не вистачає грошей. Господиня пообіцяла почекати до вечора. Якщо Ігор не встигне зібрати потрібну суму – квартира дістанеться іншим людям. Дивіться в ситкомі «Юрчишини» 15 серій онлайн, як Ігор намагається зняти житло.

Тарас вирішив переселитися в кімнату брата.

Кімната Ігоря звільнилася, так що у молодшого з Юрчишиних нарешті з'явився шанс облаштувати собі свій куточок. Але що робити з речами?..

У 15 серії ситкому «Юрчишин» Нік-Нік вирішив продати всі речі неугодного сина.

Чому всій сім'ї довелося шукати зниклий піджак? Навіщо Олена пішла на танці для пенсіонерів? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Юрчишини» 15 серія від 24.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Юрчишини» 14 серія.