Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Іра приворожила Ігоря Юрчишина
<p style="text-align:justify">Любов витає у повітрі! Навіть Юрчишини не можуть устояти перед жагою до романтики. Нік-Нік закохався по вуха, а Ігор... зізнався в почуттях до Іри.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Дивіться в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">«Юрчишини»</a> 16 серія від 24.04.2019, як чоловіки втрачають голову від почуттів.</strong></p> <p style="text-align:justify">Нік-Нік закохався у власницю секонд-хенду. Вони продовжують сваритися, та й у Юрчишина досить специфічні уявлення про залицяння. Що потрібно зробити, щоб завоювати серце коханої? Нік-Нік вирішив піти перевіреним шляхом – треба змусити її ревнувати! Дивіться в ситкомі «Юрчишини» 16 серія, чи вийшло у нього.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Іра зустріла легендарну Настю – єдину напарницю, яка не дратувала Ігоря Юрчишина.</strong></p> <p style="text-align:justify">Дівчина вирішила з'ясувати, як у неї це вийшло. Відповідь Насті шокувала: виявляється, вона ... приворожила Ігоря! Тепер вона готова поділитися своїм секретом з Ірою. Дивіться в серіалі «Юрчишини» 16 серія від 24.04.2019, як спрацював приворот.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/seriya-15">«Юрчишини» 15 серія</a>.</p>

Іра приворожила Ігоря Юрчишина

Всі серії | Сезон 1

Іра приворожила Ігоря Юрчишина

Любов витає у повітрі! Навіть Юрчишини не можуть устояти перед жагою до романтики. Нік-Нік закохався по вуха, а Ігор... зізнався в почуттях до Іри.

Дивіться в серіалі «Юрчишини» 16 серія від 24.04.2019, як чоловіки втрачають голову від почуттів.

Нік-Нік закохався у власницю секонд-хенду. Вони продовжують сваритися, та й у Юрчишина досить специфічні уявлення про залицяння. Що потрібно зробити, щоб завоювати серце коханої? Нік-Нік вирішив піти перевіреним шляхом – треба змусити її ревнувати! Дивіться в ситкомі «Юрчишини» 16 серія, чи вийшло у нього.

Іра зустріла легендарну Настю – єдину напарницю, яка не дратувала Ігоря Юрчишина.

Дівчина вирішила з'ясувати, як у неї це вийшло. Відповідь Насті шокувала: виявляється, вона ... приворожила Ігоря! Тепер вона готова поділитися своїм секретом з Ірою. Дивіться в серіалі «Юрчишини» 16 серія від 24.04.2019, як спрацював приворот.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Юрчишини» 15 серія.