Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Юрчишини та метушня навколо дивана
<p style="text-align:justify">Часи нині важкі – без грошей навіть даму серця не вразиш! Нік-Нік втомився жити на копійки і придумав спосіб заробити трохи грошенят.</p> <p style="text-align:justify"><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">«Юрчишини»</a> 17 серія від 25.04.2019 Микола Миколайович намагався здати кімнату Ігоря.</strong></p> <p style="text-align:justify">Ріелтор попередила Нік-Ніка, що за велику суму здати це приміщення не вдасться – занадто незатишно. Тоді Юрчишин вирішив купити новий диван і поставити в кімнаті телевізор. Він відправив Олену в меблевий магазин, навіть не підозрюючи, які пригоди її там чекають. Дивіться в ситкомі «Юрчишини» 17 серія, як Олена спочатку шукала диван, а потім намагалася його повернути.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Тарасу не сподобалася ідея діда.</strong></p> <p style="text-align:justify">Молодший з Юрчишиних сам хотів переїхати жити в кімнату Ігоря. На жаль, Нік-Ніка набагато більше хвилюють гроші, ніж обіцянка онуку. Так хто ж у результаті зняв приміщення? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Юрчишини» 17 серія від 25.04.2019 онлайн.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/seriya-16">«Юрчишини» 16 серія</a>.</p>

Юрчишини та метушня навколо дивана

Всі серії | Сезон 1

Юрчишини та метушня навколо дивана

Часи нині важкі – без грошей навіть даму серця не вразиш! Нік-Нік втомився жити на копійки і придумав спосіб заробити трохи грошенят.

У серіалі «Юрчишини» 17 серія від 25.04.2019 Микола Миколайович намагався здати кімнату Ігоря.

Ріелтор попередила Нік-Ніка, що за велику суму здати це приміщення не вдасться – занадто незатишно. Тоді Юрчишин вирішив купити новий диван і поставити в кімнаті телевізор. Він відправив Олену в меблевий магазин, навіть не підозрюючи, які пригоди її там чекають. Дивіться в ситкомі «Юрчишини» 17 серія, як Олена спочатку шукала диван, а потім намагалася його повернути.

Тарасу не сподобалася ідея діда.

Молодший з Юрчишиних сам хотів переїхати жити в кімнату Ігоря. На жаль, Нік-Ніка набагато більше хвилюють гроші, ніж обіцянка онуку. Так хто ж у результаті зняв приміщення? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал «Юрчишини» 17 серія від 25.04.2019 онлайн.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Юрчишини» 16 серія.