Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ігор та Іра йдуть на побачення
<p style="text-align:justify">Всі хочуть любові – і поліцейські, і ув'язнені, і навіть Юрчишини. І іноді вона ховається прямо під носом.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Герої серіалу <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">«Юрчишин</a></strong><strong><a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">и»</a> 18 серія від 25.04.2019 вирішували свої амурні справи.</strong></p> <p style="text-align:justify">Нік-Нік із самого ранку причепурився і відправився на побачення з Маргаритою Сергіївною. Він довго кликав цю жінку виключно «відьмою», але вона все-таки підкорила його серце. Як пройшло їхнє перше повноцінне побачення? Дивіться в ситкомі «Юрчишини» 18 серія онлайн.</p> <p style="text-align:justify"><strong>У Ігоря Юрчишина вийшов незапланований романтичний вечір.</strong></p> <p style="text-align:justify">Ірі вдалося умовити напарника скласти їй компанію на вечорі експрес-побачень. Ігор поспілкувався там з іншими дівчатами, але ніхто з них його не вразив... крім самої Іри! Невже у Ігоря з'явилися почуття з напарниці? Дивіться в серіалі «Юрчишини» 18 серія від 25.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p style="text-align:justify">Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/seriya-17">«Юрчишини» 17 серія</a>.</p>

Ігор та Іра йдуть на побачення

Всі серії | Сезон 1

Ігор та Іра йдуть на побачення

Всі хочуть любові – і поліцейські, і ув'язнені, і навіть Юрчишини. І іноді вона ховається прямо під носом.

Герої серіалу «Юрчишини» 18 серія від 25.04.2019 вирішували свої амурні справи.

Нік-Нік із самого ранку причепурився і відправився на побачення з Маргаритою Сергіївною. Він довго кликав цю жінку виключно «відьмою», але вона все-таки підкорила його серце. Як пройшло їхнє перше повноцінне побачення? Дивіться в ситкомі «Юрчишини» 18 серія онлайн.

У Ігоря Юрчишина вийшов незапланований романтичний вечір.

Ірі вдалося умовити напарника скласти їй компанію на вечорі експрес-побачень. Ігор поспілкувався там з іншими дівчатами, але ніхто з них його не вразив... крім самої Іри! Невже у Ігоря з'явилися почуття з напарниці? Дивіться в серіалі «Юрчишини» 18 серія від 25.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Юрчишини» 17 серія.