Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Спецоперація «звільнити Юрчишина» і справа про вкрадену автівку
<p>Царьов дізнався, що Нік-Ніку дуже не подобається жити під одним дахом із сином-поліцейським. Він вирішив скористатися цим і запропонувати колишньому ув'язненому план...</p> <p><strong>Дивіться в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">Юрчишин</a></strong><strong><a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">и</a> 7 серія від 14.04.2019, як Микола Миколайович намагався підставити власного сина!</strong></p> <p>За допомогою хитрого Царьова Нік-Нік зміг проникнути до поліцейської дільниці. Що він повинен зробити, щоб Ігоря звільнили? Чи спрацював план? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться ситком Юрчишин 7 серія онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p><strong>Олена хоче, щоб вс</strong><strong>і Юрчишин</strong><strong>и помирилися.</strong></p> <p>Вона вирішила взяти з собою Тараса і поїхати на вихідні. Та тільки чи добра це ідея – залишати наодинці зразкового поліцейського і злочинця? Дивіться в серіалі Юрчишини 7 серія.</p> <p><strong>Ігор і його напарниця отримали «дуже відповідальне» завдання.</strong></p> <p>У племінника самого заступника міністра вкрали спортивний автомобіль! На справу призначили найкращого поліцейського – нашого героя Ігоря. Чому він був не в захваті від цього розслідування? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться ситком Юрчишини 7 серія від 16.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/vipusk-6">Юрчишини 6 серія</a>.</p>

Спецоперація «звільнити Юрчишина» і справа про вкрадену автівку

Всі серії | Сезон 1

Спецоперація «звільнити Юрчишина» і справа про вкрадену автівку

Царьов дізнався, що Нік-Ніку дуже не подобається жити під одним дахом із сином-поліцейським. Він вирішив скористатися цим і запропонувати колишньому ув'язненому план...

Дивіться в серіалі Юрчишини 7 серія від 14.04.2019, як Микола Миколайович намагався підставити власного сина!

За допомогою хитрого Царьова Нік-Нік зміг проникнути до поліцейської дільниці. Що він повинен зробити, щоб Ігоря звільнили? Чи спрацював план? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться ситком Юрчишин 7 серія онлайн на сайті Teleportal.ua!

Олена хоче, щоб всі Юрчишини помирилися.

Вона вирішила взяти з собою Тараса і поїхати на вихідні. Та тільки чи добра це ідея – залишати наодинці зразкового поліцейського і злочинця? Дивіться в серіалі Юрчишини 7 серія.

Ігор і його напарниця отримали «дуже відповідальне» завдання.

У племінника самого заступника міністра вкрали спортивний автомобіль! На справу призначили найкращого поліцейського – нашого героя Ігоря. Чому він був не в захваті від цього розслідування? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться ситком Юрчишини 7 серія від 16.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Юрчишини 6 серія.