Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Буддійська мудрість для Юрчишиних
<p>Після невдалої покупки автівки Микола Миколайович залишився в боргу. Де він буде шукати гроші? Дивіться в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">Юрчишини</a> 9 серія від 17.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>У Нік-Ніка є два варіанти – або він віддасть борг, або буде місяць працювати промоутером.</p> <p>Звичайно, роздавати листівки не личить колишньому ув`язненому. Дивіться в серіалі Юрчишини 9 серія, як він викручувався з цієї ситуації.</p> <p><strong>Ігор ніяк не знайде спільну мову з батьком.</strong></p> <p>Нік-Нік досі не прийняв той факт, що його син – поліцейський. Через це Юрчишини постійно сваряться. Ігор хоче виправити ситуацію і налагодити стосунки, але як це зробити?</p> <p>Олена запропонувала йому один варіант – звернутися за допомогою до людини, якого Микола Миколайович точно поважає.</p> <p>У 9 серії ситкому Юрчишини Ігор поїхав за порадою до вчителя карате. Яку буддійську мудрість дізнався бравий поліцейський? Чому тренер Нік-Ніка відмовився розмовляти? Дивіться в серіалі Юрчишини 9 серія від 17.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/vipusk-8">Юрчишини 8 серія</a>.</p>

Буддійська мудрість для Юрчишиних

Всі серії | Сезон 1

Буддійська мудрість для Юрчишиних

Після невдалої покупки автівки Микола Миколайович залишився в боргу. Де він буде шукати гроші? Дивіться в серіалі Юрчишини 9 серія від 17.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

У Нік-Ніка є два варіанти – або він віддасть борг, або буде місяць працювати промоутером.

Звичайно, роздавати листівки не личить колишньому ув`язненому. Дивіться в серіалі Юрчишини 9 серія, як він викручувався з цієї ситуації.

Ігор ніяк не знайде спільну мову з батьком.

Нік-Нік досі не прийняв той факт, що його син – поліцейський. Через це Юрчишини постійно сваряться. Ігор хоче виправити ситуацію і налагодити стосунки, але як це зробити?

Олена запропонувала йому один варіант – звернутися за допомогою до людини, якого Микола Миколайович точно поважає.

У 9 серії ситкому Юрчишини Ігор поїхав за порадою до вчителя карате. Яку буддійську мудрість дізнався бравий поліцейський? Чому тренер Нік-Ніка відмовився розмовляти? Дивіться в серіалі Юрчишини 9 серія від 17.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Юрчишини 8 серія.