Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Чоловіча суперечка і нова робота Олени
<p>У домі Юрчишиних оселився ще один житель. Після повернення з в'язниці Нік-Нік не зовсім розуміє, що йому робити. А тут ще він з'ясував, що його син – поліцейський! Для старого зека це – ганьба... Як тепер всі Юрчишини уживаються під одним дахом? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться україномовний ситком ICTV онлайн.</p> <p><strong>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">Юрчишини</a> 2 серія від 09.04.2019 значно загострилася обстановка.</strong></p> <p>Між Ігорем і його батьком – неоголошена мовчазна війна. Нік-Ніку не до вподоби думка про сина-правоохоронця, а Ігор не дозволяє татові вести себе «за поняттями». Хто в домі головний? Покаже продовження ситкому Юрчишини!</p> <p><strong>Невгамовній сімейці відключили світло за несплату.</strong></p> <p>Виявилося, що у Юрчишиних – величезний борг за електроенергію. Тепер Миколі Миколайовичу, Ігорю, Олені і її черговому молодому чоловіку потрібно знайти потрібну суму. Нік-Нік запропонував таке рішення проблеми: нехай кожен із дорослих членів родини принесе по 2,5 тисячі гривень. Дивіться в ситкомі Юрчишини 2 серія, як вся ця різношерста компанія намагалася роздобути гроші.</p> <p><strong>Ігоря вважають найкращим поліцейським у відділенні, і це дуже дратує деяких його колег.</strong></p> <p>Більше всіх злиться поліцейський-хіпстер, якого набагато більше хвилює краса його дорогоцінної бороди, ніж розкриття злочинів. Тоді Ігор Юрчишин запропонував заздріснику посперечатися – хто з них кращий поліцейський... Хто переміг? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Юрчишини 2 серія онлайн.</p> <p><strong>Нік-Нік вирішив зустрітися з Брюсом.</strong></p> <p>Після стількох років у в'язниці Юрчишин захотів знову побачити свого старого боса. Микола Миколайович відчуває себе несправедливо обділеним – адже він відмотав термін за всю братву, і в підсумку нічого не отримав! У 2 серії ситкому Юрчишини Нік-Нік вирішив повернутися до старих справ. Дивіться прямо зараз, чи вийшло у нього поговорити з Брюсом.</p> <p><strong>Олена знову шукає роботу.</strong></p> <p>Після невдалого дебюту в якості стриптизерки жінка зробила ще одну спробу. І знову їй не допомога прийшла вірна подружка Яна. Яка робота дісталася Олені на цей раз? Ви здивуєтеся – дивіться серіал Юрчишини 2 серія від 09.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/vipusk-1">Юрчишини 1 серія</a>.</p>

Чоловіча суперечка і нова робота Олени

Всі серії | Сезон 1

Чоловіча суперечка і нова робота Олени

У домі Юрчишиних оселився ще один житель. Після повернення з в'язниці Нік-Нік не зовсім розуміє, що йому робити. А тут ще він з'ясував, що його син – поліцейський! Для старого зека це – ганьба... Як тепер всі Юрчишини уживаються під одним дахом? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться україномовний ситком ICTV онлайн.

У серіалі Юрчишини 2 серія від 09.04.2019 значно загострилася обстановка.

Між Ігорем і його батьком – неоголошена мовчазна війна. Нік-Ніку не до вподоби думка про сина-правоохоронця, а Ігор не дозволяє татові вести себе «за поняттями». Хто в домі головний? Покаже продовження ситкому Юрчишини!

Невгамовній сімейці відключили світло за несплату.

Виявилося, що у Юрчишиних – величезний борг за електроенергію. Тепер Миколі Миколайовичу, Ігорю, Олені і її черговому молодому чоловіку потрібно знайти потрібну суму. Нік-Нік запропонував таке рішення проблеми: нехай кожен із дорослих членів родини принесе по 2,5 тисячі гривень. Дивіться в ситкомі Юрчишини 2 серія, як вся ця різношерста компанія намагалася роздобути гроші.

Ігоря вважають найкращим поліцейським у відділенні, і це дуже дратує деяких його колег.

Більше всіх злиться поліцейський-хіпстер, якого набагато більше хвилює краса його дорогоцінної бороди, ніж розкриття злочинів. Тоді Ігор Юрчишин запропонував заздріснику посперечатися – хто з них кращий поліцейський... Хто переміг? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Юрчишини 2 серія онлайн.

Нік-Нік вирішив зустрітися з Брюсом.

Після стількох років у в'язниці Юрчишин захотів знову побачити свого старого боса. Микола Миколайович відчуває себе несправедливо обділеним – адже він відмотав термін за всю братву, і в підсумку нічого не отримав! У 2 серії ситкому Юрчишини Нік-Нік вирішив повернутися до старих справ. Дивіться прямо зараз, чи вийшло у нього поговорити з Брюсом.

Олена знову шукає роботу.

Після невдалого дебюту в якості стриптизерки жінка зробила ще одну спробу. І знову їй не допомога прийшла вірна подружка Яна. Яка робота дісталася Олені на цей раз? Ви здивуєтеся – дивіться серіал Юрчишини 2 серія від 09.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Юрчишини 1 серія.