Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Дивитись без реклами
Video: Жорстка економія в сім’ї та зек-винахідник
<p>Шалене життя зека й поліцейського набирає обертів. Ігор уже й пере шкарпетки Нік-Ніка. І це лише початок… Як буде мстити Микола Миколайович за «зраду» сина?</p> <p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">«Юрчишини»</a> 3 серія від 10.04.2019 Нік-Нік не втрачав можливості підколоти Ігоря: то називав його «ментом-полоскуном», то заборонив торкатися «брудними поліцейськими руками» до своєї їжі, то приготував у холодильнику «пікантний» сюрприз. Невже батько із сином так і не зможуть знайти спільної мови? Відповідь шукайте у 3 серії ситкому «Юрчишини».</p> <p>Ну а Олена у своєму репертуарі! Гроші, які їй Микола Миколайович дав на продукти, вона спустила в перший ж день! Та ще й переконуючи, що ціни зросли до небес. Ну і справи… Здається, сім’я залишилася без крихти в роті. Але Нік-Нік цього так не залишив. У серіалі «Юрчишини» 3 серія він заявив: від сьогодні сім’я починає економити!</p> <p>Але, як грім серед ясного неба, з’явився Тарас. Він нагадав мамі, що потрібно негайно скинути «кеш» на ремонт школи. От така от економія! Чи зможуть Юрчишини в 3 серії значно скоротити свій бюджет?</p> <p>Економія, економією, а їсти хочеться завжди! Микола Миколайович не знає, куди себе діти. Шлунок бурчить так, що аж до Америки чутно. І раптом… Еврика! Йому до голови приходить геніальна ідея. Що придумав батько? Як він «розрулив» цю ситуацію? Дізнайтеся в ситкомі «Юрчишини» 10.04.2019.</p> <p>Проте це не єдине, що турбує Юрчишинів. Потрібно Негайно здати гроші на ремонт! Якщо цього не зробити, то Тарас із тріском вилетить зі школи. На допомогу тут як тут Нік-Нік, який зібрав весь свій шарм і відправився на серйозну розмову до директриси. Чим закінчилися любовні пригоди Миколи Миколайовича? Подробиці сьогодні ввечері.</p> <p>Дивіться онлайн серіал «Юрчишини» 3 серія від 10.04.2019 і дізнайтеся першими про наслідки сімейної економії!</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/vipusk-2">«Юрчишини» 2 серія</a>.</p>

Жорстка економія в сім’ї та зек-винахідник

Всі серії | Сезон 1

Жорстка економія в сім’ї та зек-винахідник

Шалене життя зека й поліцейського набирає обертів. Ігор уже й пере шкарпетки Нік-Ніка. І це лише початок… Як буде мстити Микола Миколайович за «зраду» сина?

У серіалі «Юрчишини» 3 серія від 10.04.2019 Нік-Нік не втрачав можливості підколоти Ігоря: то називав його «ментом-полоскуном», то заборонив торкатися «брудними поліцейськими руками» до своєї їжі, то приготував у холодильнику «пікантний» сюрприз. Невже батько із сином так і не зможуть знайти спільної мови? Відповідь шукайте у 3 серії ситкому «Юрчишини».

Ну а Олена у своєму репертуарі! Гроші, які їй Микола Миколайович дав на продукти, вона спустила в перший ж день! Та ще й переконуючи, що ціни зросли до небес. Ну і справи… Здається, сім’я залишилася без крихти в роті. Але Нік-Нік цього так не залишив. У серіалі «Юрчишини» 3 серія він заявив: від сьогодні сім’я починає економити!

Але, як грім серед ясного неба, з’явився Тарас. Він нагадав мамі, що потрібно негайно скинути «кеш» на ремонт школи. От така от економія! Чи зможуть Юрчишини в 3 серії значно скоротити свій бюджет?

Економія, економією, а їсти хочеться завжди! Микола Миколайович не знає, куди себе діти. Шлунок бурчить так, що аж до Америки чутно. І раптом… Еврика! Йому до голови приходить геніальна ідея. Що придумав батько? Як він «розрулив» цю ситуацію? Дізнайтеся в ситкомі «Юрчишини» 10.04.2019.

Проте це не єдине, що турбує Юрчишинів. Потрібно Негайно здати гроші на ремонт! Якщо цього не зробити, то Тарас із тріском вилетить зі школи. На допомогу тут як тут Нік-Нік, який зібрав весь свій шарм і відправився на серйозну розмову до директриси. Чим закінчилися любовні пригоди Миколи Миколайовича? Подробиці сьогодні ввечері.

Дивіться онлайн серіал «Юрчишини» 3 серія від 10.04.2019 і дізнайтеся першими про наслідки сімейної економії!

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням «Юрчишини» 2 серія.