Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Нік-Нік іде на побачення, а Лєна освоїла сайт знайомств
<p>Нік-Нік знайшов собі підробіток. Але всі його думки не про заробіток і не про роботу. Микола Миколайович хоче знайти даму свого серця. Але в серіалі «Юрчишини» його мрії перериває крик рудоволосої бестії. Схоже, назріває конфлікт.</p> <p><strong>У ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">«Юрчишини»</a> 4 серія від 10.04.2019 Нік-Нік готується до романтичного побачення: підбирає одяг, приводить себе до ладу, продумує вечірню програму. Цікаво, хто ця таємнича леді?</strong></p> <p>Брюс у пошуках елегантного костюма для Нік-Ніка. І як ви думаєте де? На секонд-хенді! У серіалі «Юрчишини» 4 серія чоловікові потрібно постаратися, аби догодити Миколі Миколайовичу. Ба більше, використати своє відчуття стилю! Проте щось у нього поганенько виходить… Чи не зірве найкращий друг довгоочікуване побачення зека?</p> <p>А в Олени все навпаки. Вона тільки забула про свого екс-коханого, як у 4 серії «Юрчишини» натрапила на подарунок чоловіка — футболку з його портретом. Нахлинули старі спогади, прокинулися почуття, а з ними розчарування і депресія. Лєна зрозуміла, вона просто знищить себе зайвими думками. Тому покликала на допомогу свою подругу Яну. Чи зможуть жінки знайти вихід із любовної ситуації? Дізнайтеся в ситкомі «Юрчишини» 4 серія.</p> <p><strong>Яна бере все у свої руки і в серіалі «Юрчишини» 10.04.2019 реєструє Лєну на сайті знайомств! А що ж ще робити, коли повна безвихідь? Подруга переконана — мережеве кохання існує і воно саме для Олени. Але чи це безпечно? Відповідь шукайте в новій серії «Юрчишини».</strong></p> <p>Ігор зовсім не має співчуття в серці. У його м’якотілої напарниці вкрали телефон! Чоловік осоромив бідолашну на весь відділок. Як це так? У поліцейського вкрали телефон! Чи змінить він гнів на милість і допоможе дівчині у її проблемі? Дізнайтеся сьогодні ввечері.</p> <p style="text-align:justify"><strong>Дивіться онлайн серіал «Юрчишини» 4 серія від 10.04.2019 і дізнайтеся, чи змогли герої знайти своє справжнє кохання?</strong></p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію — переходьте за посиланням і дивіться <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/vipusk-3">«Юрчишини» 3 серія</a>.</p>

Нік-Нік іде на побачення, а Лєна освоїла сайт знайомств

Всі серії | Сезон 1

Нік-Нік іде на побачення, а Лєна освоїла сайт знайомств

Нік-Нік знайшов собі підробіток. Але всі його думки не про заробіток і не про роботу. Микола Миколайович хоче знайти даму свого серця. Але в серіалі «Юрчишини» його мрії перериває крик рудоволосої бестії. Схоже, назріває конфлікт.

У ситкомі «Юрчишини» 4 серія від 10.04.2019 Нік-Нік готується до романтичного побачення: підбирає одяг, приводить себе до ладу, продумує вечірню програму. Цікаво, хто ця таємнича леді?

Брюс у пошуках елегантного костюма для Нік-Ніка. І як ви думаєте де? На секонд-хенді! У серіалі «Юрчишини» 4 серія чоловікові потрібно постаратися, аби догодити Миколі Миколайовичу. Ба більше, використати своє відчуття стилю! Проте щось у нього поганенько виходить… Чи не зірве найкращий друг довгоочікуване побачення зека?

А в Олени все навпаки. Вона тільки забула про свого екс-коханого, як у 4 серії «Юрчишини» натрапила на подарунок чоловіка — футболку з його портретом. Нахлинули старі спогади, прокинулися почуття, а з ними розчарування і депресія. Лєна зрозуміла, вона просто знищить себе зайвими думками. Тому покликала на допомогу свою подругу Яну. Чи зможуть жінки знайти вихід із любовної ситуації? Дізнайтеся в ситкомі «Юрчишини» 4 серія.

Яна бере все у свої руки і в серіалі «Юрчишини» 10.04.2019 реєструє Лєну на сайті знайомств! А що ж ще робити, коли повна безвихідь? Подруга переконана — мережеве кохання існує і воно саме для Олени. Але чи це безпечно? Відповідь шукайте в новій серії «Юрчишини».

Ігор зовсім не має співчуття в серці. У його м’якотілої напарниці вкрали телефон! Чоловік осоромив бідолашну на весь відділок. Як це так? У поліцейського вкрали телефон! Чи змінить він гнів на милість і допоможе дівчині у її проблемі? Дізнайтеся сьогодні ввечері.

Дивіться онлайн серіал «Юрчишини» 4 серія від 10.04.2019 і дізнайтеся, чи змогли герої знайти своє справжнє кохання?

Якщо ви пропустили попередню серію — переходьте за посиланням і дивіться «Юрчишини» 3 серія.