Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Ігор Юрчишин ледь не втратив роботу
<p>Ігор ледь не втратив улюблену роботу! Як це сталося? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">Юрчишини</a> 5 серія від 11.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!</p> <p><strong>У різношерстої сімейки видався непростий день.</strong></p> <p>Ігор готувався до відповідальної події – візиту заступник міністра МВС. Під час минулої перевірки трьох звільнили за запізнення, так що головний герой серіалу Юрчишини вирішив перестрахуватися і поставив старий механічний будильник. Тоді у Нік-Ніка виник план... Дивіться історію про те, як Ігор Юрчишин ледь не втратив роботу і пройшов повноцінний квест, щоб її зберегти. Чи вийшло у нього? Дивіться в серіалі Юрчишини 5 серія.</p> <p><strong>Тарас почав користуватися авторитетом Нік-Ніка.</strong></p> <p>Хлопчик пригрозив вчительці, нагадавши на свого небезпечного дідуся. Після цього інциденту Олену викликали в школу. Вона вирішила взяти з собою Нік-Ніка – і дуже швидко про це пошкодувала! Чому не варто брати колишніх в'язнів для розмови з викладачами? Дивіться в ситкомі Юрчишини 5 серія від 11.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/vipusk-4">Юрчишини 4 серія</a>.</p>

Ігор Юрчишин ледь не втратив роботу

Всі серії | Сезон 1

Ігор Юрчишин ледь не втратив роботу

Ігор ледь не втратив улюблену роботу! Як це сталося? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Юрчишини 5 серія від 11.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua!

У різношерстої сімейки видався непростий день.

Ігор готувався до відповідальної події – візиту заступник міністра МВС. Під час минулої перевірки трьох звільнили за запізнення, так що головний герой серіалу Юрчишини вирішив перестрахуватися і поставив старий механічний будильник. Тоді у Нік-Ніка виник план... Дивіться історію про те, як Ігор Юрчишин ледь не втратив роботу і пройшов повноцінний квест, щоб її зберегти. Чи вийшло у нього? Дивіться в серіалі Юрчишини 5 серія.

Тарас почав користуватися авторитетом Нік-Ніка.

Хлопчик пригрозив вчительці, нагадавши на свого небезпечного дідуся. Після цього інциденту Олену викликали в школу. Вона вирішила взяти з собою Нік-Ніка – і дуже швидко про це пошкодувала! Чому не варто брати колишніх в'язнів для розмови з викладачами? Дивіться в ситкомі Юрчишини 5 серія від 11.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Юрчишини 4 серія.