Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Інтерв'ю Ігоря і персональне пекло Нік-Ніка
<p>Начальник «обрадував» Ігоря Юрчишина несподіваною новиною: популярний журнал хоче надрукувати інтерв'ю із найкращим поліцейським відділення.</p> <p>Головному герою ситкому <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">Юрчишини</a> 6 серія від 11.04.2019 не дуже сподобалася ця ідея, адже журналістка буде писати не тільки про роботу Ігоря, але й про його сім'ю. Кореспондентці ні в якому разі не можна зустрічатися з Нік-Ніком, адже він ненавидить роботу сина.</p> <p>У 6 серії ситкому Юрчишини Ігор вирішив на якийсь час позбавитися від батька. Він обманом вручив йому путівку в... санаторій МВС! Микола Миколайович погодився з'їздити відпочити. Але що буде, якщо він дізнається правду? .. Дивіться в ситкомі Юрчишин 6 серія, як Ігор підставив свого батька.</p> <p><strong>Лена прибирає квартиру, напарниця Ігоря складає </strong><strong>промову для інтерв'ю, а сам Юрчишин намагається справити враження на журналістку.</strong></p> <p>Як пройшло інтерв'ю Ігоря? Чим закінчився відпочинок Нік-Ніка? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Юрчишини 6 серія від 11.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.</p> <p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/vipusk-5">Юрчишини 5 серія</a>.</p>

Інтерв'ю Ігоря і персональне пекло Нік-Ніка

Всі серії | Сезон 1

Інтерв'ю Ігоря і персональне пекло Нік-Ніка

Начальник «обрадував» Ігоря Юрчишина несподіваною новиною: популярний журнал хоче надрукувати інтерв'ю із найкращим поліцейським відділення.

Головному герою ситкому Юрчишини 6 серія від 11.04.2019 не дуже сподобалася ця ідея, адже журналістка буде писати не тільки про роботу Ігоря, але й про його сім'ю. Кореспондентці ні в якому разі не можна зустрічатися з Нік-Ніком, адже він ненавидить роботу сина.

У 6 серії ситкому Юрчишини Ігор вирішив на якийсь час позбавитися від батька. Він обманом вручив йому путівку в... санаторій МВС! Микола Миколайович погодився з'їздити відпочити. Але що буде, якщо він дізнається правду? .. Дивіться в ситкомі Юрчишин 6 серія, як Ігор підставив свого батька.

Лена прибирає квартиру, напарниця Ігоря складає промову для інтерв'ю, а сам Юрчишин намагається справити враження на журналістку.

Як пройшло інтерв'ю Ігоря? Чим закінчився відпочинок Нік-Ніка? Дізнайтеся прямо зараз – дивіться серіал Юрчишини 6 серія від 11.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Юрчишини 5 серія.