Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Гордість Нік-Ніка і справа про сексуальну кішечку
<p>Юрчишини – люди принципові. Наприклад, Ігор в житті не буде просити вибачення у жінки, а Нік-Нік – не візьме гроші... До чого призводить така впертість?</p><p>Дивіться в серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini">Юрчишини</a> 8 серія від 16.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua, як Ігор знову посварився зі своєю напарницею, а Нік-Нік намагався продати автомобіль.</p><p><strong>Мама відправила Ігорю і Олені гроші на ремонт.</strong></p><p>Юрчишини вже почали планувати, на що вони витратять мамин подарунок, але тут у справу втрутився Нік-Нік. Йому категорично не сподобалася «подачка» від колишньої. Діти пообіцяли відправити гроші назад, але Микола Миколайович їм не повірив – сказав, що займеться цим питанням сам. Дивіться в ситкомі Юрчишини 8 серія, що він зробив після цього.</p><p><strong>Ігоря бісить його напарниця.</strong></p><p>Іра погано водить машину, постійно помиляється і відволікається від роботи. На цей раз вона допомагала безпорадному дідусеві і рятувала Ігоря від... сексуальної кішечки! Дивіться в серіалі Юрчишини 8 серія від 16.04.2019, як напарники знову сваряться і миряться.</p><p>Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням <a href="https://teleportal.ua/serials/ictv/yurchishini/sezon-1/vipusk-7">Юрчишини 7 серія</a>.</p>

Гордість Нік-Ніка і справа про сексуальну кішечку

Всі серії | Сезон 1

Гордість Нік-Ніка і справа про сексуальну кішечку

Юрчишини – люди принципові. Наприклад, Ігор в житті не буде просити вибачення у жінки, а Нік-Нік – не візьме гроші... До чого призводить така впертість?

Дивіться в серіалі Юрчишини 8 серія від 16.04.2019 онлайн на сайті Teleportal.ua, як Ігор знову посварився зі своєю напарницею, а Нік-Нік намагався продати автомобіль.

Мама відправила Ігорю і Олені гроші на ремонт.

Юрчишини вже почали планувати, на що вони витратять мамин подарунок, але тут у справу втрутився Нік-Нік. Йому категорично не сподобалася «подачка» від колишньої. Діти пообіцяли відправити гроші назад, але Микола Миколайович їм не повірив – сказав, що займеться цим питанням сам. Дивіться в ситкомі Юрчишини 8 серія, що він зробив після цього.

Ігоря бісить його напарниця.

Іра погано водить машину, постійно помиляється і відволікається від роботи. На цей раз вона допомагала безпорадному дідусеві і рятувала Ігоря від... сексуальної кішечки! Дивіться в серіалі Юрчишини 8 серія від 16.04.2019, як напарники знову сваряться і миряться.

Якщо ви пропустили попередню серію, то дивіться за посиланням Юрчишини 7 серія.