Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Кияни пробують відпочинок по-селянськи
<p><strong>Маша втомилася від ферми та села й загорілася ідеєю поїхати з подругами до Таїланду. Макс засмутився і не хотів її відпускати. Він був упевнений, що незабутній відпочинок можна влаштувати і в селі. Але що саме запам'ятається молодим киянам? Дивись за мить у серіалі Будиночок на щастя!</strong></p><p>Подруги Маші – Кріс і Єва – у ситкомі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 14 серія від 30.10.2018 зібралися місяць відпочивати в Таїланді й покликали з собою наших героїв. Маші відразу сподобалася ця ідея. А ось Макс відповів їй, що не може відірватися від ферми на такий довгий час, але й дружину йому відпускати не хочеться: він буде без неї нудьгувати.</p><p><strong>Хіба в селі не можна влаштувати хороші вихідні? Макс у 14 серії Будиночок на щастя був упевнений, що можна!</strong></p><p>Він обіцяє Маші, що відпустить її за кордон, якщо йому не вдасться влаштувати незабутній відпочинок у Сеньківці в Будиночку на щастя. Дивись онлайн 14 серію, де Макс почав уже на наступний день втілювати обіцянку в дію. Він із Василем розбудив дружину посеред ночі: хто рано встає, тому Бог подає! Але Маша починає вірити в Бога після 10 ранку. Разом із сусідами вони завантажили речі в машину та поїхали на річку!</p><p>У ситкомі Будиночок на щастя 14 серія Люба теж раділа, що вибралася із села. Вона вже не пам'ятає, коли покидала його межі. Вася теж був сповнений ентузіазму: там така краса! Чоловік був упевнений, що Маша оцінить і не поїде від Макса.</p><p>По приїзду герої у 14 серії Будиночок на щастя розділилися. Вася й Максим сіли рибалити, щоб зробити своїм дамам сніданок із справжніх дарів природи. Тільки Макс не мав наміру чекати дві години, поки заклює, і вирішив рибалити на гарпун.</p><p>Маша схопила каремат і пішла в ліс медитувати, щоб відновити душевну рівновагу. Дівчина спробувала навчити сусідку Любу очищати розум від комарів і свиней. Але в неї це погано вийшло. Люба підбила Машу піти за грибами.</p><p>У гонитві за здобиччю обидва киянина в Будиночку на щастя 14 серія загубилися: Макса віднесло течією, а Маша заблукала. Як вони дісталися додому?</p><p><strong>Дивись онлайн Будиночок на щастя 14 серія від 30.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-13" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя 13 серію</strong></a><strong>.</strong></p>

Кияни пробують відпочинок по-селянськи

Всі серії | Сезон 1

Кияни пробують відпочинок по-селянськи

Маша втомилася від ферми та села й загорілася ідеєю поїхати з подругами до Таїланду. Макс засмутився і не хотів її відпускати. Він був упевнений, що незабутній відпочинок можна влаштувати і в селі. Але що саме запам'ятається молодим киянам? Дивись за мить у серіалі Будиночок на щастя!

Подруги Маші – Кріс і Єва – у ситкомі Будиночок на щастя 14 серія від 30.10.2018 зібралися місяць відпочивати в Таїланді й покликали з собою наших героїв. Маші відразу сподобалася ця ідея. А ось Макс відповів їй, що не може відірватися від ферми на такий довгий час, але й дружину йому відпускати не хочеться: він буде без неї нудьгувати.

Хіба в селі не можна влаштувати хороші вихідні? Макс у 14 серії Будиночок на щастя був упевнений, що можна!

Він обіцяє Маші, що відпустить її за кордон, якщо йому не вдасться влаштувати незабутній відпочинок у Сеньківці в Будиночку на щастя. Дивись онлайн 14 серію, де Макс почав уже на наступний день втілювати обіцянку в дію. Він із Василем розбудив дружину посеред ночі: хто рано встає, тому Бог подає! Але Маша починає вірити в Бога після 10 ранку. Разом із сусідами вони завантажили речі в машину та поїхали на річку!

У ситкомі Будиночок на щастя 14 серія Люба теж раділа, що вибралася із села. Вона вже не пам'ятає, коли покидала його межі. Вася теж був сповнений ентузіазму: там така краса! Чоловік був упевнений, що Маша оцінить і не поїде від Макса.

По приїзду герої у 14 серії Будиночок на щастя розділилися. Вася й Максим сіли рибалити, щоб зробити своїм дамам сніданок із справжніх дарів природи. Тільки Макс не мав наміру чекати дві години, поки заклює, і вирішив рибалити на гарпун.

Маша схопила каремат і пішла в ліс медитувати, щоб відновити душевну рівновагу. Дівчина спробувала навчити сусідку Любу очищати розум від комарів і свиней. Але в неї це погано вийшло. Люба підбила Машу піти за грибами.

У гонитві за здобиччю обидва киянина в Будиночку на щастя 14 серія загубилися: Макса віднесло течією, а Маша заблукала. Як вони дісталися додому?

Дивись онлайн Будиночок на щастя 14 серія від 30.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Будиночок на щастя 13 серію.