Для перегляду відео - увійдіть
в обліковий запис або зареєструйтесь,
це безкоштовно!
Video: Фінал сезону: операція з порятунку бізнесу-банкрута
<p><strong>Мама Макса – Ірина Василівна – хоче продати ферму страусів та Будиночок на щастя. А Макс зі шкіри геть лізе, щоб врятувати бізнес і знайти ринок збуту. У цій метушні Маша дізнається приголомшливу новину, яка змінить життя всіх героїв! Яку? Дізнайся за мить!</strong></p><p>У серіалі <a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik" target="_blank">Будиночок на щастя</a> 16 серія від 31.10.2018 знову переполох! Максу в кінці тижня треба роздати зарплату, але в нього немає ніяких доходів, а всі відкладені гроші успішно витратила Маша на вази за 20 тис. грн. Хлопець з усіх сил намагається придумати вихід із ситуації і знаходить ресторатора, якому потрібен постачальник яєць страусів. Він дуже сподівається, що зможе укласти з контрагентом угоду.</p><p>У цей час Маша в 16 серії Будиночок на щастя по необережності повідомила свекрусі, що Макс – банкрут. Ірина Василівна зраділа – нарешті , вона зможе повернути сина назад до Києва під батьківське крило. Вона швидко бере справу до своїх рук і знаходить покупця ферми і Будиночка на щастя. Дивись онлайн 16 серію і дізнайся, як Люба відреагувала на приїзд Ірини? Виявляється у двох сусідок із дитинства залишилися свої рахунки!</p><p>Ресторатор і потенційний покупець ферми приїхали в один день. Тільки ось герої ситкому Будиночок на щастя в 16 серії переплутали їх між собою. Виявилося, мама Макса обходила контрагента, а сам герой показував ферму покупцеві свого бізнесу. Що із цього вийшло?</p><p>А поки герої ділили ферму, Маша в 16 серії Будиночок на щастя дізналася, що вагітна! Тільки розповісти цю новину чоловікові вона не змогла через його постійні турботи. Першою про поповнення в родині дізналася Люба і так зраділа, що за хвилину розпланувала, як дитину виховуватимуть і хто стане хрещеною.</p><p>Невже героям доведеться виїхати назад до столиці? І де Маша вирішить ростити своє чадо?</p><p><strong>Дивись онлайн Будиночок на щастя 16 серія від 31.10.2018 на сайті Teleportal.ua.</strong></p><p><strong>Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись </strong><a href="https://teleportal.ua/serials/novyy-kanal/domik/sezon-1/vypusk-15" target="_blank"><strong>Будиночок на щастя 15 серія</strong></a><strong>.</strong></p>

Фінал сезону: операція з порятунку бізнесу-банкрута

Всі серії | Сезон 1

Фінал сезону: операція з порятунку бізнесу-банкрута

Мама Макса – Ірина Василівна – хоче продати ферму страусів та Будиночок на щастя. А Макс зі шкіри геть лізе, щоб врятувати бізнес і знайти ринок збуту. У цій метушні Маша дізнається приголомшливу новину, яка змінить життя всіх героїв! Яку? Дізнайся за мить!

У серіалі Будиночок на щастя 16 серія від 31.10.2018 знову переполох! Максу в кінці тижня треба роздати зарплату, але в нього немає ніяких доходів, а всі відкладені гроші успішно витратила Маша на вази за 20 тис. грн. Хлопець з усіх сил намагається придумати вихід із ситуації і знаходить ресторатора, якому потрібен постачальник яєць страусів. Він дуже сподівається, що зможе укласти з контрагентом угоду.

У цей час Маша в 16 серії Будиночок на щастя по необережності повідомила свекрусі, що Макс – банкрут. Ірина Василівна зраділа – нарешті , вона зможе повернути сина назад до Києва під батьківське крило. Вона швидко бере справу до своїх рук і знаходить покупця ферми і Будиночка на щастя. Дивись онлайн 16 серію і дізнайся, як Люба відреагувала на приїзд Ірини? Виявляється у двох сусідок із дитинства залишилися свої рахунки!

Ресторатор і потенційний покупець ферми приїхали в один день. Тільки ось герої ситкому Будиночок на щастя в 16 серії переплутали їх між собою. Виявилося, мама Макса обходила контрагента, а сам герой показував ферму покупцеві свого бізнесу. Що із цього вийшло?

А поки герої ділили ферму, Маша в 16 серії Будиночок на щастя дізналася, що вагітна! Тільки розповісти цю новину чоловікові вона не змогла через його постійні турботи. Першою про поповнення в родині дізналася Люба і так зраділа, що за хвилину розпланувала, як дитину виховуватимуть і хто стане хрещеною.

Невже героям доведеться виїхати назад до столиці? І де Маша вирішить ростити своє чадо?

Дивись онлайн Будиночок на щастя 16 серія від 31.10.2018 на сайті Teleportal.ua.

Пропустив попередню серію? Не витрачай часу на пошуки – переходь за посиланням і дивись Будиночок на щастя 15 серія.